Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feladtam sose lesz kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladtam sose lesz kapcsolatom mar?

Figyelt kérdés
sose volt baratom,mindig viszonzatlanul voltam szerelmed. 21L
2013. okt. 9. 22:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy az unokatestvérem 35 évesen ment férjhez, és a férje volt az első férfi az életében.
2013. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia! Ne add fel, sose szabad feladni semmit, ha én 7 évvel ezelőtt feladtam volna, már nem is volnék az élők sorában. A szerelemmel is valahogy így voltam és sikerült is szerelembe esnem. Igaz, hogy véget ért és 2 éve egyedül vagyok, de semmit sem szabad feladni, küzdeni kell mindenért! True Story 24F
2013. okt. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!Semmiképp ne add fel :) Én ugyanígy voltam 21 és fél évesen, tényleg elegem volt a pasikból, szűz voltam és sosem volt még barátom (vagyis 16 évesen volt egy, de az nem igazán számít annak...), szóval már eléggé el voltam keseredve. Akkor jött egy srác, aki engem nem érdekelt, de én őt igen, elég kitartó volt..azóta vele vagyok, immáron 2 éve, és nagyon szeretem!

Egyébként akár hiszed, akár nem, a nővérem pont ugyanígy jött össze a jelenlegi barátjával, ő sem járt senkivel, ő is 21 éves szűz volt, és ő is egy olyan sráccal kezdett el járni, aki először nem is nagyon tetszett neki...most viszont odavannak egymásért (lassan 5 éve)! Szóval lehet, hogy hamarosan te is rátalálsz az "igazira"? :)

2013. okt. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%

13 tételben blablablabla...


Van akinek nem jön össze, a rószaszínfelhő-kommandó telef_ssa közheyekkel az ilyen kérdéseket.

Hacsak nem vagy szimbióta, akkor egyedül is túl fogod élni...

2013. okt. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Miért blablabla ha ez az igazság? Sajnálom, ha nem hiszed el, de velem és a nővéremmel tényleg így volt. De a te kedvedért nem fogok bizonyítékokat mutatni...

Igazából nem azt tanácsolnám a kérdezőnek, hogy álmodozzon, hanem hogy ne keresse görcsösen, meg ne csak abban, aki első ránézésre tetszik neki. Mert mi tesómmal pont hogy akkor találtuk meg, mikor egyáltalán nem számítottunk rá. Ha közhely, ha nem, nálunk így lett.

2013. okt. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz,akkor nem lesz. Nekem sincs már 2+ éve barátnőm, leginkább a csillagászati elvárások miatt, úgyhogy kb. le is szarom. Helyette van számos (pót)foglalkozás, ami hosszú távon mégiscsak hasznosabb...
2013. okt. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!