Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek a világon még normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek a világon még normális férfiak? Akik valóban férfiak, és nem csak halovány utánzatok?

Figyelt kérdés

De most komolyan kérdem, mert teljesen elbizonytalanodtam az utóbbi napok eseményei hatására:D

Vagy csak én vagyok ilyen türelmetlen?:D


2013. okt. 12. 14:01
1 2 3 4 5
 11/47 anonim válasza:

2 napja pontosan ugyanezt a kérdést tetten itt fel csak lányokkal kapcsolatban :DD


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__492..

2013. okt. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:

"ha változtathatóságra hajlik"



nem tudsz egy embert elfogadni

2013. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
64%

Nem, dehogyis, hogy is létezhetne. Minden lánynak, akinek párja van, csak beletörődésből fogadta el barátjának azt a "nem igazi férfit". Kihaltak mind, valamikor 1930 körül... :D

Ilyen választ vártál? Vagy várod a privát üzeneteket? 20/f

2013. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
30%

Teljesen megértem a kérdést és remélem, hogy eljutunk egyszer oda, hogy nem gyerekes és felelőtlen férfiak kerülnek az utunkba.

Az előző válaszoló kisfiúknak pedig azt üzenem, hogy egy normális, okos nőhöz fel kell nőni, ezt apáitok is nagyon jól tudják, csak lusták voltak a fejetekbe beleverni. És ne feledjétek: amit adtok egy nőnek, azt kapjátok, nem többet, se nem kevesebbet

2013. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim válasza:
51%
NINCS! MIND GIZDA ÉS BUTA!
2013. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
50%

14-es: ribik ne beszéljenek.


35/f

2013. okt. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
11 Beleolvasgattam:D Nagyon jó, csak fiatalka vagy:DD
2013. okt. 12. 14:12
 18/47 anonim ***** válasza:
Léteznek, nem is egy akadt az utamba és a baráti körömbe.
2013. okt. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:

Majd akkor kezd el aggódni ha 30 éves korodig nem találsz olyat aki megbecsül és hajlandó elvenni, (és ez esélyes az összes korodbelinél)

akkor pedig még jobban ha addigra már ki is dob és elválva egy kölökkel a nyakadon ottmaradsz tök egyedül.

2013. okt. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
A mai hímek 80%-a nem képes igazi érzelmekkel szeretni, ölelni, kedveskedni. Hiába a XXI. sz. modern technológia fullra a rendelkezésünkre áll, akkor is a pasik kommunikációs és szerelmes SZÁNDÉKA valahol lemaradt a XIX. sz.ban
2013. okt. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!