Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek a világon még normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek a világon még normális férfiak? Akik valóban férfiak, és nem csak halovány utánzatok?

Figyelt kérdés

De most komolyan kérdem, mert teljesen elbizonytalanodtam az utóbbi napok eseményei hatására:D

Vagy csak én vagyok ilyen türelmetlen?:D


2013. okt. 12. 14:01
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
30-as akkor rosszul nézel ki? :D
2013. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Biztos léteznek, de itt, ezen az oldalon nem találsz, vagy csak nagyon nagy szerencse kell hozzá. De én mégis azt tanácsolom, hogy itt ne ismerkedj.
2013. okt. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
42%
*...ne ismerkedj, mert itt mindenki normális pasinak állítja be magát, közben meg vagy szűz, vagy egy idióta perverz.
2013. okt. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

:D


fő az általánosítás!


itt egy diplomás kigyúrt rendes srác (nem én)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. okt. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

Itt egy normális férfi. Sajnos, nem én vagyok látható a képen.

[link]

2013. okt. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, léteznek a világon még normális nők? Akik valóban nők, nem felszínes, anyagias, beképzelt pcsák?


Erről pedig ennyit, ide egy pontot kérek.

2013. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Ez semmiképpen sem pont és ha mindaz, amit fennébb írtak nem inged, akkor ne vedd magadra és most pont.
2013. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés felesleges.

Vannak és mindenki tudja h vannak.

2013. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Hát még létezek, azért nem azt írtam, hogy élek, mert ezt sokan megkérdőjelezik... Van aki nem tart élőnek. xD


Amiket írtál úm elvárások nem nagy dolgok, elég sok haveromra is ráillik, ahogy rám is. Bár a gyerekcentrikusság nálam abban kimerül, hogy mások gyerekével elvagyok. :D Viszont az kifejezetten plusz pont, hogy nem csupasz csigákat szeretnél. xD

25/F

2013. okt. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
38 Na de hol lelhetők fel?:D
2013. okt. 12. 15:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!