Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek a világon még normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek a világon még normális férfiak? Akik valóban férfiak, és nem csak halovány utánzatok?

Figyelt kérdés

De most komolyan kérdem, mert teljesen elbizonytalanodtam az utóbbi napok eseményei hatására:D

Vagy csak én vagyok ilyen türelmetlen?:D


2013. okt. 12. 14:01
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

36 Léteznek:)


35 Nekem "kissé" nagyon zordnak tűník és én félnék tőle:D

2013. okt. 12. 15:22
 42/47 anonim ***** válasza:

Én mindnek megfelelek és olyan szőrös vagyok, mint egy mamut! :D Mégis, a normális lányokat nem találom. Én nem vagyok és valszeg' nem is leszek nyomulós típus, ritka, hogy kezdeményeznék valakinél.

Tehát ha nem a nő nyit, lehet, hogy semmi sem történik. Ez van. Viszont akik meg nők és nyitnak, azok gyakran olyanok is szoktak lenni...

Sajnos normális nővel ritkán találkozok.

Elég szigorú értékrendet követek, így nekem ennél nehezebb megfelelni - nem külsőre, hanem belsőre. Ez van, maradok egyelőre egyedül egy darabig. Talán 1x megtalálom az igazit. De alá nem adok akkor sem, akkor inkább a remete-lét! :3


22/F

2013. okt. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Világon léteznek. Az, hogy ezen az oldalon vagy, hogy Magyarországon léteznek, a válaszom nem.
2013. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ugye mindenki azt kérdezi, hogy hol? hol ismerkedjen? hová menjen?

Ezért inkább az emberek java, marad otthon.

Marad a bolt a posta zöldséges ahová eljár, vagy max egy bevásárlóközpont.

És ezeken a helyeken ahol még fellelhetőek a nők, azok meg visszautasítóak, nem akarnak ismerkedni rá sem néznek a másikra sietnek, közömbösek a másikkal, egy mosolyt sem képesek elengedni.

És itt nagyrészt meg lőve az egész.

2013. okt. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
21-es vagyok, akit lepontoztatok a kemény valóság miatt. Az az alapvető probléma, hogy én ilyen férfi vagyok, csak ti nők nem igazán akartok nyitott szemmel járni, mert inkább csukott szemmel közlekedtek és a saját kis álomképeiteket, vágyaitokat (még ha pozitív is az) vetítitek kifelé. Emiatt pedig nem veszitek észre az olyan értékes srácokat, mint amilyen én is vagyok.
2013. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

17:10, én pont hogy felpontoztalak, mert neked van igazad. A nők kitaláltak maguknak egy ideált a rózsaszín helókittys vattacukorvilágukban, és mivel mindig van rájuk több jelentkező is, simán megtehetik (és meg is teszik) hogy azt küldenek el a jó édes anyjukba akit akarnak. Ezért kell elkerülni őket, leszarni őket, me' ha foglalkozunk velük, csak még nagyobb lesz a fejük...

Lepontozgatni jellemzően 2-3 párkapcsolati nolifer troll szokott, érvelni luxus, cáfolni nem tudnak, betűharcolni is csak akkor, ha ketten-hárman tudják ugyanazt a moslékot mantrázni...

2013. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

# 45


Boldog párkapcsolatban élő nőként mondom neked, hogy a kommented alapján semmi értéket nem képviselsz, ami egy őszinte szerelmi kapcsolathoz szükséges.


Btw hosszú évekig voltam egyedül, több csalódáson is túl vagyok, több vacak kapcsolatom is volt, szóval bőven van rossz tapasztalatom a férfiakkal, mégsem volt egy röpke pillanat sem, amikor kb. az egész nemre haragudtam volna.

Jah, és a hozzátok hasonló "értékes" srácokat nagyon örülök, hogy elküldtem a fenébe. ;) Ahogy kaptak egy udvarias, kedves NEM-et, azonnal eljött az igazi arcuk.

2013. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!