Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek a világon még normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek a világon még normális férfiak? Akik valóban férfiak, és nem csak halovány utánzatok?

Figyelt kérdés

De most komolyan kérdem, mert teljesen elbizonytalanodtam az utóbbi napok eseményei hatására:D

Vagy csak én vagyok ilyen türelmetlen?:D


2013. okt. 12. 14:01
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
41%

1 Végül is nincsenek nagy igényeim:


-hűséges PIPA

-okos PIPA

-mélyérzésű PIPA (ez két szó amúgy)

-humor PIPA

-intelligencia PIPA

-tájékozottság PIPA

-olvasottság PIPA

-gyerekcentrikus FÉL PIPA

-némi szexuális intelligencia is jó lenne-bár azt lehet fejleszteni. PIPA


Ja csak nincs BMW-m vagy Audim, és kulák sem vagyok, így ba..hatom.

2013. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Kedves Alfonzína, régen, hajdanán-danán voltak még szép számmal, de mostanság??? csak nézek...és bámulok a fejemből kifelé, hogy hova keveredtem:DD
2013. okt. 12. 14:14
 23/47 anonim válasza:
#17 kösz :D de azért erős aztmondani, hogy fiatal :D bár tény, hogy nem publikáltad az életkorod, szóval lehet, hogy arányaiban van különbség.
2013. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
meghúztak kérdező? mi fáj?
2013. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
19es: éppen emiatt sokkal jobb egy mai nőnek egyedül élnie akár a saját kis lakásában is, de legalább tudja, hogy nyugodt napjai vannak. A mai törvények egyáltalán nem védig az családot, az együttélést és a statisztikák világosan és biztosan mutatják, hogy a legtöbb családi terrort-verekedést-írtást-darabolást-megerőszakolást azt bizony hímneműek végzik, sőt 98%-a. Még véletlenül sem a nők. Erről nincs mit felszínesen ugatni szerintem.
2013. okt. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
femináci veszély! .D
2013. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Jahhh és mindezek az elvetemült elkövetők alig ülnek a hűvösön 1-2 évet, majd megint párzanak. Kíváncsi vagyok, ha a nők lennének pont így megbolondulva és családot írtanának, akkor te mennyire ugatnál???
2013. okt. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Nekem a mai napig nincsenek ilyen gondjaim. Manapság is rohangálnak közöttünk, csak meg kell ismerni őket.
2013. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
ezeket ti választjátok a békés, kövérkés informatikusok helyett :DDD
2013. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim válasza:
nem tudom, nekem elég lenne egy olyan pasi is aki nem CSAK megdugni akar és beszélgetni is lehet vele.. :)
2013. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!