Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A normális férfiakat valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális férfiakat valóban nem érdekli, hogy egy lánynak mekkora a mellmérete?

Figyelt kérdés
Pár fiú mondta már, ha vékony, szép teste van, formás alakja, tehát összességében csinos a lány akkor nem számít, hogy pici a cicije. Én inkább alakban, és fenékben vagyok erős, az alakomhoz hozzájárul még a kerek fenekem is. Viszont a mellem nem annyira nagy... nagyon nem szeretem. Bs melltartót hordok, de ha nincs rajtam, egyszerűen utálom. Nem nőies, pedig lógni sem lógnak... kerekek. Szívem szerint elmennék egy mellnagyobbító műtétre, de nem tudnám magamban elviselni a műanyagot... a természetességet szeretem. Az önbizalmam ezzel együtt a föld mélyén van..
2013. okt. 13. 01:00
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

Ez nem kicsi. Én az ilyet, és maximum a C-set szeretem. A nagyobb engem már kicsit zavar.. ugrál, miközben lovagol rajtam a lány, és az nekem nem tetszik.


Értelmesnek tűnsz az irásod alapján, ha az alakod mellé még az arcod is szép, akkor őszintén mondhatom, hogy irigylem az a férfit, aki a közeljövőben meg fog kapni :)

2013. okt. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
83%

Jaj, kérdező, hallgass már el! Tudod, hány lány van, aki megereszkedett "ikrekkel" küszködve veti magát félve az ágyba? Vagy formailag nem mondhatóak éppen esztétikusnak a mellei? Mit szóljon, akit arcban kenterbe ver az átlag alja, aki fatörzsalkat, akinek férfias a segge, akinek szélesek a vállai...? Annyira elegem van már az önbizalomhiányt színlelő fajtádból! Te is tudod, akárcsak mindenki, hogy az égegyadta világon senkinél nem fogsz hátránnyal indulni emiatt a büdös életben sem, és erre még rá is játszol a "pedig lógni sem lógnak, kerekek" dumával, hogy még véletlenül se olyan mellet képzeljünk el, aminek több hibája van, mint a mérete. A "Csak annyit mondtak, csinos lány vagyok." ugyanez a kategória, semmi célja azon kívül, hogy a lehető legtökéletesebb színben tüntessen fel téged. Ilyen rizsa után persze, hogy extrém módon felszínesnek, a külsőségek megszállottjának látszana, aki bátorkodna vallani a mellméret fontosságáról.

Szépen kérlek, fényeztesd magad máshol.

2013. okt. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
vékony derék,formás se-gg,szép tartás,mind beelőzi a melleket nálam.
2013. okt. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
Ha egy lány vékony, formás az alakja, jó a segge, szép az arca, engem nem érdekel, hogy mekkora a melle, csak túl nagy ne legyen. 17/F
2013. okt. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:

22: Elég megkeseredett ember lehetsz, csak sajnálni tudlak.


A többieknek köszönöm a normális válaszokat.

2013. okt. 13. 02:26
 26/52 anonim ***** válasza:
81%

# 22 Mennyire igazad van.:) Igazából csak megerősítést vár ez a csaj is, talán meg lehet érteni.. Viszont azt el kell mondjam kérdező ha önmagaddal szemben ilyen külsőséges vagy (pláne ha még így hangoztatod meg ráraksz még lapáttal) addig mások is azzá válnak veled szemben.. ennyi értelme van körülbelül a siránkozásodnak, felhívod a figyelmet a hibáidra, és a pasik utálnak a nap 24 órájában ismételgetni h "de igen is szép a melled" stb. ha te a 24 órában hisztizel rajta. Ha nem tudod megtanulni elfogadni akkor műttesd meg és boldogabb leszel.

De igen, egy normális pasit nem érdekel a mellméreted ha nem hangoztatod folyton az elégedetlenséged.


/egy szintén LCD- tv felsőtestű lány

2013. okt. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:

26: Kb az utolsó mondatodnak volt csak értelme.


Primitív hülye libák :)

2013. okt. 13. 03:07
 28/52 anonim ***** válasza:
45%
Persze az számít normálisnak ha elfogadjuk az emberek fogyatékosságait. Mert ez fogyatékosság. Vagy ha nem akkor én meg felteszem azt a kérdést: Hogy a normális csajokat nem érdekli hogy kicsi a f*aszom? De érdekli. Nem attól lesz egy férfi normális ha elfogadja a fogyatékosságodat. Vannak nagymellű igazi nők, őket fogjuk választani, ha neked nem tetszik, akkor így jártál. Nekem sem tetszik sok minden, de hát ez van.
2013. okt. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
O_O Nyilván az a fontos, hogy minél nagyobb legyen a melle, az már másodlagos, hogy ha egy ócska r*banc. *sarcasm*
2013. okt. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
39%

Megmerem kockáztatni, hogy a 28-as válaszoló még szűz, vagy csak nagyon átcseszték a fejét a csajok, a 29-es pedig nem múlt még el 17 éves.


Kérdező, ne foglalkozz ilyen idióta barmokkal.

2013. okt. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!