Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A normális férfiakat valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális férfiakat valóban nem érdekli, hogy egy lánynak mekkora a mellmérete?

Figyelt kérdés
Pár fiú mondta már, ha vékony, szép teste van, formás alakja, tehát összességében csinos a lány akkor nem számít, hogy pici a cicije. Én inkább alakban, és fenékben vagyok erős, az alakomhoz hozzájárul még a kerek fenekem is. Viszont a mellem nem annyira nagy... nagyon nem szeretem. Bs melltartót hordok, de ha nincs rajtam, egyszerűen utálom. Nem nőies, pedig lógni sem lógnak... kerekek. Szívem szerint elmennék egy mellnagyobbító műtétre, de nem tudnám magamban elviselni a műanyagot... a természetességet szeretem. Az önbizalmam ezzel együtt a föld mélyén van..
2013. okt. 13. 01:00
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

"a normális csajokat nem érdekli hogy kicsi a f*aszom? De érdekli."


Te miről beszélsz? Hallod, szerintem már lépj aludni, fáradtnak tűnsz :D



Ezt azért első szám első személyben írtam, mert így jobban tetszett. Hogy kellett volna írnom: A normális csajokat nem érdekli hogy kicsi egy pasi f*asza?

2013. okt. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

Te képzelődsz? Hol írtam én ilyeneket? Hülye vagy?

Olvass már vissza.

2013. okt. 13. 03:46
 43/52 anonim ***** válasza:

Mélyen megtisztelő a válaszod, kedves kis farkú ember. Elfogadom. :)


Itt írtad.


Mélyen megtisztel és elfogadom.


Ezt nyilván cinikusan írtad, vagyis nyilván nem tisztel meg a véleményem és nem is fogadod el.

Sok furcsa élőlény lakik itt a GYK-n.

2013. okt. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
Tudod mit, ne is olvass, ne is válaszolj, inkább hord el magad innen.
2013. okt. 13. 03:48
 45/52 anonim ***** válasza:
52%
Olvaslak válaszolok. Majd ha kicsit okosabb leszek, elhordom magam. Bár lehet hogy előbb is, mert ha arra várnék, a GYK-n öregednék meg.
2013. okt. 13. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Szerintem neked jobban számít, mint a pasiknak. Nekem volt D-s cicis barátnőm, imádtam őt ahogy van. Nem csak a melle miatt, hanem amúgy is. Most meg van egy lány A-s cup van neki, de egyszerüen elvarázsol. 24f
2013. okt. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim válasza:

Csak a megfogalmazás nem helyes...

Érdekli a normális fiút a mellméret, csak nem befolyásolja.


Ha mégis, akkor az nem normális :D

2013. okt. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvasom végig a hszeket, csak a kérdésre válaszolok.


Komolyan mondom kérdező, ennél nagyobb bajod sose legyen! De tényleg!

Ha én szeretek egy nőt, NEM érdekel, mekkora melle van. De akkor sem érdekel, ha nem szeretem. ENGEM ez hidegen hagy. Abszolút semmi jelentősége. Sőt, a nagy melleket még csak vonzónak sem találom, nekem a kicsi tetszik. A D méretet pl már nagynak is találom, nem igazán jön be. DE! Sosem érdekelnének ilyen apróságok, ha valaki megtetszene. Egy IGAZI NŐ a tekintetével fogja meg a férfit és nem a dekoltázsával. Ennyi.


22/F

2013. okt. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
kéééééééééééépeet
2013. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Nehogy megműttesd magad! Semmi baj nincs az ekkora mellekkel, pont megfelelőek, elférnek az ember kezében!:)
2013. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!