Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A normális férfiakat valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális férfiakat valóban nem érdekli, hogy egy lánynak mekkora a mellmérete?

Figyelt kérdés
Pár fiú mondta már, ha vékony, szép teste van, formás alakja, tehát összességében csinos a lány akkor nem számít, hogy pici a cicije. Én inkább alakban, és fenékben vagyok erős, az alakomhoz hozzájárul még a kerek fenekem is. Viszont a mellem nem annyira nagy... nagyon nem szeretem. Bs melltartót hordok, de ha nincs rajtam, egyszerűen utálom. Nem nőies, pedig lógni sem lógnak... kerekek. Szívem szerint elmennék egy mellnagyobbító műtétre, de nem tudnám magamban elviselni a műanyagot... a természetességet szeretem. Az önbizalmam ezzel együtt a föld mélyén van..
2013. okt. 13. 01:00
1 2 3 4 5 6
 11/52 Dwight Schrute ***** válasza:
emiatt nehogy már ne legyen önbizalmad. Teljesen jó vagy
2013. okt. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott egyik ismerősöm(lány), akinek nem az, hogy kicsi, hanem NINCS melle. Kb csak annyi, mint egy jó kiállású fiúnak a mellizmai. Ennek ellenére helyes kedves lány, homokóra alakja van és olyan feneke, hogy szívesen beleharapnék. Ja, és kb 5 éve boldog kapcsolata van. Szóval ne aggódj! :D
2013. okt. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
Felteszel ide egy képet a melleidről, vagy akár nyitsz egy új kérdést neki, és annyit fogják dicsérni, hogy a végén megunod.
2013. okt. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:

Butaságon rágod magadat - ahogy írták többen is, nem a cicik mérete az elsődleges. Hosszú távú, komoly kapcsolatban meg főleg nem.


Nem dicsérte meg senki konkrétan a melleidet? Kérlek, mi lenne a reakciód, ha csak úgy az utcán odamennék és azt mondanám, hogy nagyon szépek, formásak a melleid? Valószínűleg csúnyán néznél rám, hogy egy tök idegen valaki minek bámulja őket, nem? És nem elég, hogy bámulja, még odajön és szól is, hogy eddig bámulta, csak most már nem bírja hogy ne mondja el hogy bámulta... :)


Egyébként attól, hogy tetszenek pl. nekem a nem túlméretes cicik, attól még nem leszek ám normális... :P

2013. okt. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

Kb ilyenek:


[link]


[link]


[link]


Bocs a képekért, amiért ennyire erotikus...

2013. okt. 13. 01:35
 16/52 A. Bundy ***** válasza:
még jó hogy nem dícsérik a melleidet, mégis hogy hangzana? "jó a melled" " szexy a csöcsöd" "szia, azta de szép a melled" "szép a cici, had fogja egy picit" elég bunkón hangzanak nem?
2013. okt. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 Dwight Schrute ***** válasza:
sztem jók ezek
2013. okt. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem te hülye vagy, nekem se így, se nagy mellel nem kellenél. Aggyal viszont igen, ami neked nincs. Inkább olvass könyveket hogy sexy legyél!
2013. okt. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim válasza:

nem tudom mi bajod van velük. a B-s mellméret az átlagos és szerintem a fiúk inkább szeretik a kis mellet. A nagy mell lóg, megereszkedik idővel (szülés után) és csúnya lesz. A pici meg szép feszes marad és ha kerek is, akkor tényleg nem értem.. amúgy sztem a mellét egyik normális fiú se szokta dícsérni a lánynak :D vagy te úgy gondoltad, hogy majd mondják neked, hogy: - de szép melled van! :DD

nekem mellméretből tetszik az AA,A,B is :)

2013. okt. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
Én azt elhiszem, csak mégis szex közben szerintem tök rossz látvány, pont az én mellem. Szerintem nem szépek a méretük miatt. Nekem olyan, mintha nem lenne ott semmi.
2013. okt. 13. 01:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!