Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők toleránsabbak, mint a férfiak a melegekkel szemben?

Figyelt kérdés
Nem kérek semmiféle szidást, aki nem tud normálisan válaszolni, az inkább ne is írjon. Leszbikus lány vagyok, konkrétan az én fiú barátaim teljesen elfogadják a dolgot, meg a melegekkel sincs problémájuk, amíg nem rájuk hajtanak. Viszont átlagosan véve azt vettem észre, hogy a nők sokkal toleránsabbak a melegeket illetően. Miért? Másban is toleránsabbak a nők?

2013. okt. 22. 22:35
1 2 3 4 5
 31/42 My Conserve ***** válasza:

Kedves összeszedett #30


"A harmadik gondolatom pedig az, hogy nem értem, kinek mi köze van más szexualitásához. Ha ellenzed pl a melegházasságot, akkor ne házasodj azonos neművel, de attól még ne hátráltass másokat"


Ez főleg a szimbólumokról szól. A házasság a szentség, szépség, ünnepélyesség, felelősség, stb. szimbóluma. Ha most ezt megengedik olyan embereknek, akikről a közvélemény azt gondolja, hogy bűnösek, rosszak, erkölcstelenek, rondák, felelőtlenek, akkor maga a szimbólum sározódik be. Amíg a közvélemény a melegeket képtelen normális embereknek látni, addig sztem a házasságukat sem képes elfogadni.

2014. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Rondák?:D


Szerintem azért ezt nem gondolják róluk:d

2014. máj. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Házasság,mint szentség,jó vicc:)


Inkább egy eszköz volt arra,hogy elérjenek vele bizonyos célokat,csak ezt senki nem mondta ki.Egy érdekviszony is egyben két ember között:)

2014. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a házasság egy szimbólum is, de inkább annak a szimbóluma, hogy két ember egymás és saját szeretetét alapul véve úgy döntenek, hogy az életüket együtt, és egymás támogatásával szeretnék leélni. Legalábbis számomra ezt jelenti. Az egész intézmény eredete, hogy egy nőt (sőt, igazából egy lányt) az apja a saját akaratát figyelmen kívül hagyva elad egy másik férfinak, tehát egykor ez a kiszolgáltatottságnak, a tehetetlenségnek és a szexuális erőszaknak is a szimbóluma volt. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a szimbólum változásával nincs semmi baj, sőt szerintem kifejezetten jót tenne neki, ha engedélyeznék a melegek házasságát. Az én "házasság-definíciomba" legalábbis tökéletesen beleférne. És hozzátenném még, hogy vallási indokokat kivéve még egyetlen normális ellenérvet sem hallottam még.

"Amíg a közvélemény a melegeket képtelen normális embereknek látni, addig sztem a házasságukat sem képes elfogadni." Ez sajnos így van, de lehet a közvélemény is változna róluk, ha a házasságuk legális lenne, és látna rá példákat is.

2014. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ezzel sem akarják elismerni, hogy melegek között szerelem is lehet, nem csak szexkapcsolat.
2014. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

A házasság egy jogi intézmény.

Az érzelmekhez nincs köze a jog szempontjából.


Te túl naivan fogod fel az életet.

2014. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

"A házasság egy jogi intézmény.

Az érzelmekhez nincs köze a jog szempontjából. "


Kifejtenéd, hogy ezzel most mit is akarsz mondani, vagy hogy ez hogy illik bele a gondolatmenetbe?

2014. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Előttem vki a házasságot úgy állította be,mint egy szent köteléket,ami kizárólag a szeretetre épül.

Pedig a házasságot,mint jogviszonyt sok negatív dologra is fel lehet használni:)

Csak erre akartam utalni:)

2014. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Sztem rossz és sajnálom főleg a jó férfiakat mert másra jók lennének de hát ez van.
2014. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

"mert másra jók lennének de hát ez van."

Az oké, hogy neked az a véleményed, hogy ez rossz, de felfogod, hogy itt emberekről beszélsz? Nem tárgyakról. Emberekről, akiknek saját akaratuk van. Férfiakról és nőkről, nem csavarhúzókról vagy asztallábakról. Hogy lehet ilyet leírni? (sajnálom, de ezen nagyon felhúztam magam)

2014. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!