Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők toleránsabbak, mint a férfiak a melegekkel szemben?

Figyelt kérdés
Nem kérek semmiféle szidást, aki nem tud normálisan válaszolni, az inkább ne is írjon. Leszbikus lány vagyok, konkrétan az én fiú barátaim teljesen elfogadják a dolgot, meg a melegekkel sincs problémájuk, amíg nem rájuk hajtanak. Viszont átlagosan véve azt vettem észre, hogy a nők sokkal toleránsabbak a melegeket illetően. Miért? Másban is toleránsabbak a nők?

2013. okt. 22. 22:35
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

Ezt embere válogatja. Nem közös pont miatt, a nők agya alapból úgy van kalibrálva hogy kedvesebbek s megértőbbek, mert a nőknek nagyobb feladatuk van az életben, hisz anyák lesznek! Pont emiatt van az hogy ők valamivel toleránsabbak.

A férfiak, többek között a meleg férfiak is, férfiak akik tele vannak tesztoszteronnal s vannak pillanataik.

Meleg férfiként azt veszem észre hogy tipikus férfi vagyok, imádok lusta lenni, imádok parancsolgatni stb. tipikus pasi :D

19/F

2013. okt. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
97%

A hármas az egy f...sz. Óh, már bocsánat...


Azért nem lesz fejlődési meg lelki zavara a gyerekednek, mert meglát egy csövest? Vagy egy cigányt? Vagy csókolózó heteró párt?


Egyébként nem feltétlenül toleránsabbak a nők. Én jöttem már el munkahelyről azért, mert lehetetlenné tették a helyzetemet. Na meg 3 méternél nem jöttem hozzám közelebb, mert akkor most biztosan majd mindegyik tetszik. Ha egy pali megtudja, jönnek az idióta, felesleges poénok, de ennyi.


Sajnos sok ilyen hármaskával találkoztam már. Ha falkában vannak, kivételesen gonoszak. Az ilyenekkel 2 dolgot érdemes tenni. 1. Direkt úgy csinálsz, mintha rámozdulnál, és hidd el, még 5 év múlva is ezen lesz kiakadva. 2. Nyíltan szembeszállsz vele, és részletezed a szexuális életét, hogy az miért normálisabb, hogy egy másik ember farkát szopogatja, meg gyűrögeti? Mindkettőtől be fog kussolni, mert saját magától undorodik el.

2013. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
82%

Jah, értelek drágám.


Nem szeretnék gyereket, ne aggódj. Pláne nem fogok rohangálni sehová. De majd az lesz neked a nagy érvágás, ha tényleg lehet gyerekünk, és élni is fognak vele sokan.


Ez a nem ér nekem egy leszbi pi..csa szava semmit, meg ott megbukott, hogy reagáltál 10 percen belül. Különben a leszbikus nem csúnya szó, nem kell kipontozni:)


Őszintén remélem megáld a sors egy undorító ferdehajlamú, kis leszbikus vagy meleg gyerekkel. Mondjuk azt még mindig nem értem, hogy ha én toleráns vagyok veled szemben, de milyen jogon ítélkezel? De mindegy, inkább nem is érdekel.


Köszönöm, nekem szép napom lesz, neked viszont jó f..szrángatást kívánok!:)

2013. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
13: A 3. hozzászólásod még normális volt, de ez már mindennek a teteje. Ha nem tudsz normális, szidásoktól mentes választ adni, akkor kímélj meg mindenkit, kérlek! Köszönöm.
2013. okt. 23. 11:14
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

Egy alomból?:DD Ez nagyon jó.


Egyébként még mindig itt vagy, pedig azt hittem nem érdekelnek ilyen leszbikus idióták válasza(i).

2013. okt. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Tudod te, hogy mi az az alom? :)
2013. okt. 23. 13:10
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy kivel és hol? Azt hittem nem süllyedsz tovább, a gyerek vállalásos témánál, de tévedtem.


Őszintén sajnálom, hogy ilyen emberek között kell élnem. De gyereket semmiképpen se vállalj, egy ilyennek nem szabad szaporodnia.


Egyébként ez a beszélgetés kezd valami nagyon gyűlölködő témába átmenni, erős gyanúm, hogy neked már meggyűlt a bajod egy leszbikussal. Nem tudom, lehet, hogy te magad is egy látens vagy, és azért vergődsz itt nekünk.


Persze még mindig itt vagy, pedig ugyebár nem érdeklünk téged.

2013. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Azért bírom, hogy egyesek úgy beszélnek, mintha minden utca sarkon melegek és leszbikusok smárolnának és élnének nemi életet. És persze a még megsem született gyerekét majd féltve fogja az utcára engedni, mert még a végén eltanulja ezt. Persze a családon belüli erőszakot azt láthatja a gyermek, amikor apuka veri anyukát. Attól nem lesz baja a gyereknek.


Mellesleg vicces, hogy ő beszél arról, hogy a melegek az utcára viszik a szexualitásukat, de ő kezdi el ecsetelni, hogy neki már pedig tökéletes a nemi élete. Szánalmas egy l.tyó lehet!


23 meleg F.

2013. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
41%
Sok férfi fenyegetve érzi magát és az anális szüzességét.
2013. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Ahány ház, annyi szokás. Az én szüleim sohasem előttem csinálták, de idegen párokat sem sűrűn láttam szeretkezni gyerekkoromban.
2013. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!