Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy pasi meghallgat, az mindig többet akar, mint barátság?

Figyelt kérdés
Mindig is szerettem volna fiú barátot, de akit kedveltem, mindről kiderült, hogy csak azért hallgatták meg a hülyeségeimet, mert szexet akartak, és kihasználtuk egymást. Ez annyira elszomorító. Annyira rossz érzés lekoptatni őket, mert addigra megkedvelem őket :(

2013. okt. 23. 13:33
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Persze hogy otthagytak, miután többször elküldtem őket melegebb éghajlatra..

Utolsó, ez kedves. De leszarnád a gondjaimat, mint mindenki. És ott volt a szórakozás is. Az is jó lett volna velük, de ők azt máshogy képzelték :)

Istenem, ekkora marhát, mint én!

2013. okt. 25. 23:40
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

"őt csak egyetlen pasival csalnám meg"

LOL :)


Amúgy nem csodálom, hogy nem nagyon vannak barátaid :D

2013. okt. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Én sem csodálom. Kevés emberrel vagyok el igazán jól. Elvesztettem párat, de nem mindet a saját hibámból. Inkább az az én hibám, hogy nem találok új barátot. Meguntam keresni, és akit találtam, dugni akart.

És a páromnak azt ígértem, örökké. Néha képzeletben megcsalom, és van az a bizonyos egy, de annak az esélye kb. 0,001% még ha akarnám is, az pedig nem sok.

2013. okt. 26. 00:25
 34/37 anonim ***** válasza:
83%
Arra jöttem rá, hogy most, hogy elolvastam a problémáidat, igazából én is meg akarlak dugni. Sajnálom, hogy elrontottam a kérdező-válaszolói kapcsolatunkat. De hidd el, mindkettőnknek jobb lesz úgy, ha inkább más kérdésekre válaszolok.
2013. okt. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Akkor kezd úgy hogy beszélgessünk de nem lesz szex.Te zseni!:)Valószínű nem kell majd sok pasit elhajtanod.Miért érdekelne másokat a problémáid csak úgy?
2013. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Tehát szerintetek egy barátság csak a problémák megbeszéléséről szól? Mert szerintem nem csak arról.
2013. okt. 26. 20:00
 37/37 A kérdező kommentje:
A 3. srácnak kb. 10 perc erejéig említettem a párkapcsolati problémáimat, nem egy alkalommal, hanem összesen. Furcsa gondolkodásmódja volt, érdekeltek a furcsa elméletei, ezért inkább én hallgattam őt.
2013. okt. 26. 20:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!