Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dugába dőltek az álmaim, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dugába dőltek az álmaim, hogy másszak ki a gödörből?

Figyelt kérdés

24 éves férfi(?) - néha azt érzem, hogy kisfiú - vagyok.

Nem szeretném, hogy siránkozás szagú lenne a következő pár sor. Inkább csak kétségbe vagyok esve.

Tizenévesen arról álmodoztam, hogy szerzek egy diplomát, lesz egy jó munkám és boldog élek együtt a barátnőmmel. Ebből annyi valósult meg, hogy elvégeztem az egyetemet.

Munkám azóta sincs, barátnőre esély 0. [Itthon lakom a szüleimmel. Már öcsém is 2 éve külön lakik, együtt a barátnőjével, és ez rohadtul frusztrál. Neki minden összejött, amire én vágytam sok-sok éve. Pedig nekem kellene sikeresebbnek lennem, hisz mindig én voltam az, aki mindig mindenben tudott neki segíteni, akármilyen kérdése volt. Iskolázottabb vagyok, az eszem is élesebb, mindenféle nagyképűség nélkül. De ezt most tegyük is félre. Nem irigységről van szó, és nem is sajnálom tőle ezt.]

Folytatnám azzal, hogy miért nincs nő az életemben. Kisvárosban lakom, ismer mindenki mindenkit a korosztályában. Nincs semmi újdonság, hétről-hétre ugyanaz történik, borzasztó egy állandó közeg ez. Próbálkoztam társkeresőn is az utóbbi időben. Nem kötnek le a lányok neten keresztül, meg sem tudom számolni, hogy az utóbbi időben hány lánnyal hagytam abba az ismerkedést. Pedig hihetetlenül hiányzik már valaki az életemből, akivel privát életem van, aki hozzám tud bújni esténként a meló után, akinek érezhetem az illatát...

Minden erőmmel azon vagyok, hogy elköltözzek itthonról egy új közegbe, szabad akarok lenni, független a szülőktől. A főváros és egy közelebbi megyeszékhely van kilátásban. De munka nincs, megtakarított pénzem nincs. Így szabadulni sem tudok ebből a posványból. Ha nem változik semmi, akkor még évekig csak a szenvedés marad nekem és egyáltalán nem így képzeltem el a húszas éveimet.

Fogalmam sincs miért írtam ezt le, szerintem ti sem tudtok semmit sem tanácsolni, de valamiért azt éreztem, hogy nem tarthatom ezt magamban.


2013. okt. 31. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért zuhanunk a mélybe, Bruce?
2013. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
csak előre
2013. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Első a munka. Milyen végzettséged van? Más városokban/Bp.-n nem találhatsz vele munkát, ami a lakhelyeden nem sikerül? Akkor költözhetnél is... Persze az elején párezer megtámogatásra szükséged lenne szülőktől.

Aztán jön az önellátás, aztán a párkeresés?

2013. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 zotanbro ***** válasza:
keress munkat.. arufeltolto.. gyorsetterem vsgy vmi hasonli meg talalsz munkat a szakmadban.. aztan probalj meg penzt megtakaritani meg ha kevexez is ... ha van szabadidod utazz be a varosba es probalj ismerkedni... vsgy facebookin nezz ki vmi csajt dumalj vele .. esetleg beszelj meg vele talalkozot a varosban
2013. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De könyörgöm, mekis vagy árufeltöltő munkával hogyan éljek meg egy nagyvárosban egyedül?
2013. okt. 31. 18:25
 6/12 anonim ***** válasza:

egyet ne tegyél, amit az én barátom báttya - ugyanaz a szitu - hogy továbbra sem tesz azért semmit, hogy változzon az élete és gyűlölködik az öccsére.

régen jóban voltam vele, de most énis 1. számú közellenség lettem amiért a testvérével összejöttem.

ne keseredj meg, bármilyen rossznak is érzed most az életed!

ha van bármilyen munka, amit el tudsz végezni ne finnyáskodj, csináld! rakd félre a pénzt, költözz nagyvárosba és ott már jobban találsz munkát (bár az sem mindegy melyik városba).

onnantól meg már könnyebb az egész

de bármit vállalj el... tényleg bármit

2013. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 zotanbro ***** válasza:
maradj a szuleidnel meg ott dolgozol.. vagy gxere ossze vmi buta csajjal akivel osszetudsz koltozni meg nem talalsz jobb munkat egy a lenyeg.. ne tetlenkedj...
2013. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
keress munkát!
2013. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na jó, de nem árufeltöltő/mekis-ként nem tudsz elhelyezkedni? Egyébként meg szűkösen még abból is kijössz. Ha vágod a nyelveket, rengeteg munkád lehet. Azzal hogy állsz? Ha nem, fejleszteni KELL.


Netán: Pesten keresel egy albit ismeretlen lakótársakkal(!) - tessék már is új társaság - havi 35e ft mindennel együtt - ilyet már lehet találni. A többiből megélsz. Ha meg találnál végzettségednek megfelelő munkát, váltasz.

2013. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Naponta 2-3 önéletrajzot küldök el...
2013. okt. 31. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!