Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz még ebből valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még ebből valami?

Figyelt kérdés

Körülbelül negyed éve találkoztam egy lánnyal, sajnos ő messzebb lakik csak idejött egy ideig a közelbe. Ismerőseim által ismerem szóval összejártunk minden nap és ő is ott volt. Ameddig itt volt szinte egy szót nem váltottunk de én valamit éreztem, valami olyat ami tudatja velem hogy ő kell nekem. Aztán volt egy buli, ugye ittunk kicsit is. Egyszer csak felkért táncolni, tánc közben egész végig fogtuk egymás kezét, közelebb hajoltunk egymáshoz. De ez valami leírhatatlan érzés volt. Érezni az illatát, hajába hajolni hm :)

Na de a lényeg: A következő nyáron lehet találkozunk, így hogy már több a kötödés kettőnk között lehet belőle valami? Vagy lehet elhalasztottam? Sajnos az egyik ismerősömmel aki mellesleg fiatalabb nálam vele találkozott néha. De a csaj is 2 évvel fiatalabb nálam, a gyerek pedig 3-al. Nem értem, mivel érettebb is vagyok mind agyilag mind szellemileg. Miért nem engem választott szerintetek?


2013. nov. 3. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
2013. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!