Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megbántottam a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántottam a barátnőmet, mit csináljak?

Figyelt kérdés
1 hónapja járunk és régen neki nagyunk sok pasija volt. Én megkérdeztem hogy ilyen könnyen adta magát vagymi? Azt úgy vette mintha lek*urváztam volna. Nem ír meg nem válaszol nem tudom mit csináljak. Mondta hogy velem azért nem feküdt még le mert komoly kapcsolatot akart. Nagyon megbántam. Mit tegyek?
2013. nov. 4. 20:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

mennyi az a sok?

hány éves?

2013. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Ennyin besértődött? Akkor úgy néz ki soha sem szeretett téged és csak azért volt veled, hogy mások ne nézzék ribizlinek. Hiszen egyébként sem az határoz meg egy komoly kapcsolatot, hogy meddig nem fekszel le a másikkal. Aki komolyan gondolja az nem sértődik be és lép le egy hónap után.

Nem vonzódott hozzád szexuálisan és azóta már tuti rábukott pár brére, hogy megvigasztalódjon. Inkább örülj, hogy megszabadultál tőle.

2013. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
0%
Ez egy büdös kva! Mi a fast képzel mi? Az ilyet pofán kell csapni azt észhez tér! Bameg! Akkora a luka h öklöm belefér mindent leszop ami hosszú és egyenes de még neki áll följebb!
2013. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Bármilyen bunkón is hangzanak, jókat írnak! Most min sértődött meg? Hogy leku.rv.á.ztad? Miért, nem az?:D Nem adta magát könnyen? Furcsa helyzet, mikor a kuplejár hónap dolgozója az apáca életről oktat.
2013. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, látod a sok neked jót akaró embert,akik elmondják minden féle lotyónak és az ő tanácsaik alapján hagyd békén ezt a kis nőt, válasz inkább közülük magadhoz "méltó" társat. Később meg ha rájösz, hogy kikre hallgattál, és mit vesztettél, ne sírj olyan nagyon:D Én drukkolok a kis nőnek egyéblként, mert akit ennyire köpködnek,az ilyen embernek álcázott valakik, az rossz ember nem lehet:D
2013. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megsértődött, mert ő is tudja legbelül, hogy igazad van. Szerintem hagyd a francba ezt a skalpvadász nőstényt.
2013. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Csak nekem tünt fel hogy az irása alapján ez a srác maximum 14-15 ?( márha van annyi)

egyébként biztos vagy benne hogy sok pasival együtt volt, és szexelt? vagy csak volt neki néhány ilyen tinilove h arcrapuszi vmi és ezért már ribizli?

egyébként baromi könnyen itélkezik a többi válaszado(tiszt.kiv.) mikor kb semmit nem tudnak az egészröl és egyböl támadják a lányt..:Dszép)

19

2013. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Kedves utsó, ezt mondom:D Az ilyen itélkező emberek valók a kérdezőhöz:D Az meg egy külön élmény, hogy egyik se volt a gyertyatartója a kis nőnek, és nevetném, ha ócska hecckampány lenne, ez az ostoba meg felülne nekik. Meg is érdemli az ilyen.
2013. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
20 vagyok barátnőm 18, több mint 10 pasival dugott
2013. nov. 4. 21:14
 20/23 anonim ***** válasza:
Ne fuss utána ő se fog utánad.
2013. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!