Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megbántottam a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántottam a barátnőmet, mit csináljak?

Figyelt kérdés
1 hónapja járunk és régen neki nagyunk sok pasija volt. Én megkérdeztem hogy ilyen könnyen adta magát vagymi? Azt úgy vette mintha lek*urváztam volna. Nem ír meg nem válaszol nem tudom mit csináljak. Mondta hogy velem azért nem feküdt még le mert komoly kapcsolatot akart. Nagyon megbántam. Mit tegyek?
2013. nov. 4. 20:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
17es vagyok:) Én még szüz vagyok mert az az értékrendem hogy várok arra akit szeretek(mielött leribizlizne bárki) viszont nem itélem el azt aki szexel. 18 éves és lefeküdt 10 fiuval. És? Jo persze elég nagy szám, de az nem baj ha a férfiak ilyenek? Tapasztalatokat szerzett stb. Vagy csak irigy vagy hogy veled még nem feküdt le? Vagy mi? Bevallotta neked, felvállalta hogy több szexpartnere is volt már erre te lek*rvázod. Nemhogy örülnél hogy te különleges voltál neki.:) És nem kell jönni az idiota záras, kulcsas monologgal nem érdekel:)
2013. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Annyira különleges voltál neki hogy még megdugni se akart.
2013. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Több mint 10??? Te jó ég 18 évesen??? Ez egy egész életre is sok!!! De komolyan! Ez már gáz! Tuti baja van az agyának!
2013. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!