Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon ronda férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon ronda férfinek tényleg csak a szenvedés jut?

Figyelt kérdés
Aki nagyon ronda attól miért van elzárva a boldogság? Sohasem lesz egy lány sem, akinek legalább egy kicsikét bejönnék :(

2013. nov. 10. 13:13
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
9: Nem, én tudom, hogy mennyire undorítóan ocsmány kinézetem van, ha te is meglátnád, akkor számodra is egyértelmű lenne. Folyamatosan egész életemben mindenkitől azt kaptam, hogy ronda vagyok, ocsmány vagyok. Ha összeszámolnám az összeset, akkor az már bizony egy statisztikailag is értelmezhető mintatartományt adna. Ellenben még csak egy mosolyt sem kaptam soha az ellenkező nemtől, sőt, elég az utcán sétálnom, hogy mindenkinek undor üljön ki az arcára. Nyilván ezt nem is értheted, ezért hiszed azt, hogy lehet olyan lány, akinek legalább egy picit bejönnék. De nincs ilyen lány.
2013. nov. 10. 13:30
 12/39 anonim ***** válasza:
Keress egy nagyon ronda lányt.
2013. nov. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Már bocs de nagyon buta vagy ezzel a felfogással, aztsem értem minek tetted fel a kérdést, ha ennyire biztos vagy az állításodban...6os voltam
2013. nov. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
50%
Istenem már megint kezded. Rengeteg ocsmány srácot látok csajjal mászkálni. Igen veled van a baj, de nem a külsőddel, hanem a belsőddel.
2013. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Értelek, mmint értem, hogy sokat csalódtál, me hogy nagyon rossz neked és kényszert érzel arra, hogy minden nap kiírj egy kérdést ide ezzel kapcsolatban, azt nem értem, hogy általánosítasz, ami idiótaság és az én véleményemet próbálod meg megváltoztatni úgy, hogy nem is ismerjük egymást, de mivel látom, hogy tényleg agyilag vannak a gondok, ezért leírom mégegyszer, hátha most sikerül megérteni.

ÉN NEM LÁTTALAK MÉG, NEM TUDOM HOGY NÉZEL KI, EZÉRT NEM MINDEN LÁNY SZERINT VAGY OCSMÁNY.

TOVÁBBÁ NEM TETSZIK MINDENKINEK UGYAN AZ ÉS AZ ÓVODÁS NYAFOGÓS KISFIÚKAT IS MAX. CSAK AZ ANYJUK SZERETI.

na remélem harmadszorra csak sikerül. hajrá.

2013. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2013. nov. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos tényleg vagyunk páran olyanok, akik mindenki szerint rondák. Aki ilyen, az pedig esélytelen a lányoknál, hacsak nincs tele pénzzel. Nincs más választásod, mint ebbe beletörődni.
2013. nov. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
50%
Zárd le a vitát és tegyél fel egy képet, a végén kiderülne hogy egy önértékelési gondokkal küzdő Brad Pitt hasonmás vagy...
2013. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Nem csak azoknak jut a szenvedés,akik rondák feltétlen.Ez nem igazán ettől függ tényleg,van a környezetemben pár mások szerint ronda srác,akinek nagyon szép barátnője van,bár nem érdemli meg egyáltalán,de van neki.Sőt több ilyen is van a környezetemben,és nekem meg semmi nem jutott,pedig én nem vagyok ronda,tudom magamról,csak picit aránytalan a fejem,illetve nem találkoztam még olyan lánnyal,akivel úgy igazán lehetett volna valami.Igazából legtöbbször el sem tudom dönteni,hogyha néha néz engem 1-2 csaj most csak úgy unatkozik és azért néz,vagy valami másért,bár nem sok ilyen van,de nagy ritkán előfordul.Csak persze ők is a barátnőikkel lógnak egyfolytában,alkalom meg nincs is kb. odamenni és beszélgetni velük.
2013. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

14: Azok, akiket te ocsmánynak mondasz, szerintem a közelembe sem érnek ocsmányság tekintetében. Én tényleg annyira ronda vagyok, hogy senki sem bírna úgy rám nézni, hogy ne kavarodjon fel a gyomra, és mint ilyen kizárt, hogy valaha is lesz egy olyan lány, aki legalább elfogadni el tudna.


15: Agyilag semmiféle gonddal nem küszködöm, köszönöm. Az teljesen a helyén van. Azaz csak majdnem, mert sosem tudtam lazítani vagy szórakozni, folyamatosan pörög az agyam, de ez nem tartozik ide. Mellesleg elsőre is értettem, amit mondtál, csak azt nem érted meg, hogy kettőnk között az a különbség, hogy én tudom, hogy nézek ki. Miért vagy abban olyan biztos, hogy nálad nem jönne elő azonnal a hányinger, amint meglátnál? Tehát nem akarom megváltoztatni a véleményed, mert nincs is rajta mit megváltoztatni. Ez csak egy előzetes várakozás, ami 100%-ban be szokott jönni, olyan nagy számban, hogy a tévedés esélye már 0%.


18: Nem teszek fel képet, mert nem akarom, hogy a kevésbé erős idegzetűeknek álmatlan éjszakáik legyenek. Senkit sem akarok olyan szörnyű látványnak kitenni, mint amit én nap mint nap látok a tükörben. Mellesleg semmiféle önértékelési gondom nincsen, reálisan látom magam, hála a sok visszajelzésnek, amit élőben kapok, és amik mind egyértelműen arra irányulnak, hogy én vagyok a világ legocsmányabbja.

2013. nov. 10. 13:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!