Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon ronda férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon ronda férfinek tényleg csak a szenvedés jut?

Figyelt kérdés
Aki nagyon ronda attól miért van elzárva a boldogság? Sohasem lesz egy lány sem, akinek legalább egy kicsikét bejönnék :(

2013. nov. 10. 13:13
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Attól még nincs igazad, hogy általánosítasz. Tessék, itt az alkalom. Tegyél fel képet. Hacsak nincs pók arcod és 8 lábad, nem lesz hányingerem. De ne te döntsd el előre, hogy mi lenne mások véleménye, mert ez igen csak csekély szellemi képességre utal. :S
2013. nov. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Na mivel csak az derült ki, hogy te csak azt várod el itt mindenkitől, hogy helyeseljünk, hogy igen, igazad van, egyik lány se akarna olyat, mint te, ezért jelentettem a kérdésed. Ilyen hozzáállással fölösleges volt kitenni. És mivel képet sem vagy hajlandó kitenni, ezért így az egész csak trollkodás, abból is a gyengébbik fajta.
2013. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Nem általánosítás, hanem induktív logikai következtetés, az egyes egyedi esetekből kiindulva el lehet jutni egy végső, általános érvényű igazságig. Képet meg mondtam már, hogy nem teszek fel, már megindokoltam, hogy miért nem. A szellemi képességeimmel pedig nincsen semmi baj, sőt, sokkal jobban örülnék neki, ha nem lenne ennyire jó agyam, ami folyamatosan pörög, és képes átlátni a dolgokat. Bárcsak olyan rosszul működő agyam lenne, hogy ne lenne képes a rengeteg elutasítás mögött meglátni az egyértelmű rendszert, és hinni, hogy én is kellhetek valakinek, de ilyen úgy sem lesz soha.
2013. nov. 10. 14:21
 24/39 A kérdező kommentje:
22: Hogyha rendesen elolvasod a kérdést, nem az volt a kérdés, hogy ronda vagyok-e? Ugyanis ez minden vitán felül álló objektív tény! A kérdés másra irányult, de ha már a kérdést sem tudd értelmezni, akkor az már tényleg "igen csak csekély szellemi képességre utal".
2013. nov. 10. 14:24
 25/39 anonim ***** válasza:
Nehéz eset vagy...
2013. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
52%

Tehát a sok elutasításból levontad azt a következtetést, hogy akkor ez egy örökérvényű igazság, de képet nem vagy hajlandó mutatni, mert a végén még rácáfolnék.

Csak mert folyamatosan pörög az agyad, attól még lehetsz ostoba. Ez látszik a kérdésedből, a válaszaidból és ahogy érvelsz.

Nem objektív, nem mindenki gondolja ezt. Általánosítasz. Innentől viszont nem vagyok hajlandó veled beszélni, mert csak sajnáltatod magad. Nem az a baj, hogy ronda vagy, hanem az, hogy egy utolsó szánalmas ostoba lúzer.

2013. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
53%
Nincs ezen mit ragozni, Someone's dream-nek teljesen igaza van...
2013. nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Egészen biztos vagyok benne, hogy nem tudnál rácáfolni, és amúgy is, többet veszíthetnék, mint nyernék. Ha átgondolod, akkor megérted. Az meg, hogy milyen vagyok belsőre, ne is haragudj, de jobban tudom, mint te, de ez úgy is mindegy, mert amennyire rémséges a külsőm, a belsőm bármilyen lehet, a végeredményen nem változtat.
2013. nov. 10. 14:44
 29/39 anonim ***** válasza:
68%
Ne haragudj, de ha ilyen mélységesen leszarod, mit mondunk, csak itt sírsz, hogy ocsmány vagy, akkor mi a francnak ide ez a kérdés? Én írtam neked, akartam segíteni, de ha ilyen búvalb@.sz0tt vagy, és csak mondod a magadét, akkor minden teljesen felesleges.
2013. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Legalább azt értenéd meg, hogy ettől, hogy itt hisztizel csak magadnak lesz rosszabb. Saját életeden rontasz még többet.
2013. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!