Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon ronda férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon ronda férfinek tényleg csak a szenvedés jut?

Figyelt kérdés
Aki nagyon ronda attól miért van elzárva a boldogság? Sohasem lesz egy lány sem, akinek legalább egy kicsikét bejönnék :(

2013. nov. 10. 13:13
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
53%
Tehát te tudod, hogy kivétel nélkül még én is azt mondanám rá, ahogy minden most születő vagy éppen a halálos ágyán lévő nő kiokádná tőled a belét, anélkül, hogy láttak volna az úgy igen, de ha én a válaszaid alapján levonom, hogy csak egy nyafogós, kötözködős elmebajos vagy, az úgy nem igaz, mert azt csak te tudhatod. Ebből is látszik mennyire ostoba vagy és logikátlan. Ezek után ne gyere a kamustatisztikáddal, mert nem hiszi el senki, másrészt a kérdésed is csak egy nagy kamu. Egy troll vagy, és az ostobább sötétebb fajtából.
2013. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

29: Talán azért, mert nekem nem annyi a problémám, hogy másik oldalra fésülöm a hajam, meg más ruhát húzok fel, és meg van oldva a probléma. Nem, nekem tényleg annyira rémes külsőm van, amivel semmilyen úton nem lehet javítani.


30: Ronda pasi vagyok: ennél szarabb már nem lehet az életem.


31: Igazad van, nem tudhatom, hogy ténylegesen így van-e, csak a konkrét esetekben, és ez bőven elég. Ugyanis bőven elég megkapni nap mint nap olyanoktól, akikkel valóban érintkezek, és nem csak egy fotót látnak rólam. Feleslegesnek tartom, hogy még 1, 10, 100 ember leírja rólam egy kép alapján, hogy ronda vagyok. Ha meg azt írnád, hogy mégsem vagyok ronda, szerinted mi változna? Attól élőben még ugyanúgy rondának lát mindenki, és nekem az a fontos, mert párt szeretnék magamnak, csak az a baj, hogy a külsőm miatt ez sosem fog sikerülni.

2013. nov. 10. 15:11
 33/39 anonim ***** válasza:

Nem a külsőd miatt nem sikerül, hanem mert töketlen vagy. Ha valóban olyan ronda lennél, de lenne egy jó kiállásod, magabiztos lennél, FÉRFIKÉNT viselkednél, nem pedig óvodás kisfiúként, ahogy itt azt teszed, már rég lenne.

A férfinak csak egy fokkal kell szebbnek lennie az ördögnél, de ezt már gondolom hallottad. Így viszont felejtős a dolog.

Jó dagonyázást az önsajnálatban. Az biztosan célravetetőbb.

2013. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
33%
#33 Ebből egy szó sem igaz. Egy ronda férfi viselkedhet akárhogy, soha nem fog kelleni egy nőnek sem.
2013. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
33: Ezt megint úgy írod, mintha legalább egy kicsit is ismernél. Fogalmad sincsen, hogy milyen vagyok, mert ha lenne, nem írnál ilyen hülyeségeket. És gondolom azt meg te hallottad, hogy ez a mondás még azokból az időkből ered, amikor még a fiatalabb korosztályban is nőtöbblet volt. Ma már ez nem így van, férfiből sokkal több van, így mostanra már megfordult a dolog. Egy nőnek egy szalmaszálat nem kell keresztbe tennie azért, hogy férfit szerezzen magának, míg egy ronda pasi csinálhat akármit, úgy sem fog soha kelleni egy lánynak sem. De ezt úgy látom képtelen vagy felfogni. Sajnálom, hogy értelmi és empatikus képességeid csak eddig terjednek.
2013. nov. 10. 15:25
 36/39 anonim ***** válasza:
74%
Én meglehetősen empatikusnak tartom magam az olyan emberekkel szemben akiknek nincs önbizalmuk vissza húzódóak, kicsi az önbecsülésük, itt is mindig próbálok úgy hozzá szólni az ilyen tipusú kérdésekhez, hogy ösztönözzem őket. De őszintén mondom amit te itt művelsz szószerint én még beléd rugnék egyet jelképesen mondva, mert nagyon szánalmas vagy ember...ennyire buta legyen valaki hihetetlen!!
2013. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
62%

Én sajnálom, hogy ilyen szánalmas alak vagy, aki mindent kitalál csak azért, hogy véletlenül se kelljen szembenézni az igazsággal.

Csak azt tudom rólad, amit te leírsz, ebből az egyikkel nem értek egyet, mert nem láttalak, a képet pedig a válaszaid alapján alakítottam ki. A képlet egyszerű, ne írogass hülyeségeket és akkor nem gondollak idiótának.

Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy Férfiatlanok vagytok és ezért nem találtok Nőt. Mert egy Nőnek igazi Férfi kell.

2013. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék a # 36-os válaszolóhoz.
2013. nov. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Igen,ez így van! Hát nem olvastad a Bibliát! Abban is benne van,hogy ha rondának születsz,akkor csak a szenvedés jár neked! Nézd csak meg szegény Shrekket!Ő is mindig csak szenved! Habár neki is jutott csaj(vagy valami) :)

Biztos valami rosszat tettél előző életedben,és így bűnhődsz meg érte!!! :D

Gondolkodj már el egy kicsit,milyen hülyeségeket is kérdezel!1:Boldogság egy csomó más dologban is akad! 2:A szépség relatív,ráadásul a vonzalom igazából kémia,nem csak a kinézeten múlik. 3:Azért elég önző vagy,hogy így vélekedsz.Gondolj azokra az emberekre,akik valamilyen rendellenességgel születtek,vagy életük során szereztek valami külső sérülést,ami esztétikailag nem vonzó,pl. megégett az arcuk.Na ők esetleg rágódhatnának ezen,de amennyiben neked nincs semmi ilyesmi,akkor szedd össze magad,adj magadnak egy taslást,amit én küldök,és ne nyavalyogj!

2013. nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!