Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom erőszakos velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom erőszakos velem. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Azt hiszem majdnem 2 hete fordult először elő, hogy kezet emelt rám. Nem ütött meg durván, csak megpofozott. Akkor az alkohollal magyarázta és bocsánatot is kért. De tegnap előtt megint megütött és erősebben, ráadásul teljesen józanul.Ezután pedig, letepert és azt akarta, hogy közösüljünk. Megpróbáltam kiszabadulni a szorítása alól, de nem sikerült... és hát, lefeküdtünk. Kezdem azt hinni, hogy ő erre izgul, hogy megüt. A szexuális együttlétünk sem tartozott a finomabbik fajtába, ha értitek. Igazából nem akartam, nem kívántam, hogy ott és akkor együtt legyünk, mert előtte megütött és tudom, hogy tisztában volt a cselekedeteivel. Nem tudom mit csináljak. Küldött egy üzenetet nem régen, hogy milyen jó volt az este és, hogy örülne ha ma meg ismételnénk... körülbelül 45 perc múlva haza jön és kitudja mi fog történni. Nagyon félek!

Ez előtt mindig az a kedves, aranyos pasi volt, aki soha nem emelt kezet rám, és ahogy tudom az eddigi barátnőire sem. Mit csináljak? Hiába beszélek neki, olyan mintha a falnak beszélnék... kérlek, segítsetek! 19/N


2013. nov. 12. 20:01
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok senkiházi és nyomorult sem, szimplán csak naiv, mert bízom abban, hogy az akit szeretek ugyan az lesz mint régen...
2013. nov. 12. 20:25
 12/23 anonim ***** válasza:
85%

"nem sajnállak kérdező...tudod mit azt kívánom, hogy verjen téged össze, kötözzön ki és erőszakoljon meg téged egy VASRÚDDAL, ÚGY MINT SZEGÉNY JUNKÓT."

Én viszont sajnállak téged... Hogy lehet ilyen töménytelen gyűlölettel beszélni bárkivel is? Ja persze, ez Magyarország -.-

Kérdező, hagyd el azonnal. Felejtsd el, ez egy bunkó állat. Sajnálom

2013. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
49%
Jézusom... És az ilyen tapló elmebeteg rohadványoknak van csajaik... És mint én,és sok sorstársam,akik szeretnénk,tisztelnénk a barátnőnket (persze ha volna) Egyedül maradunk. Fuck logic...
2013. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem kéne szidni a kérdezőt! Nem véletlenül bántotta most először a barátja mivel mostanra elérte hogy a lány magában keresse a hibát. Sajnos lelkileg van hatva a kérdezőre.


Kérdező azt javaslom hogy kérj segítséget ezt egyedül nem lehet végig csinálni esetleg egy pszichológus sem ártan mert nem tudni milyen lelki károkat okozhatott amik később kihathatnak az életedre!

2013. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Tűnj el mielőtt megérkezik, és írj egy cetlit, hogy itt a vége.
2013. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
11-es te nem vagy százas az tuti..
2013. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
majd írd le, hogy mi történt
2013. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
59%
Majd addig verik 40 éves korára mire lassan megjön az esze, de akkor már késő lesz.
2013. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

mi történt este??


amúgy meg hagyd ott. ha nem akarod, hogy egész életedben verjen- márpedig fog, mert rájött, hogy tetszik neki, ezek után sajnos nincs megállás- akkor lépj le. ha ilyet csinál veled, az nem szerelem. ha most nem szeded össze a cuccaidat, és nem hagyod el, akkor többé ne siránkozz, innentől kezdve az már a te hibád, hogy mit csinál veled.

2013. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tegnap este a táskámat a vállamra fogva átmentem egyik barátnőmhöz, és a volt(!) barátomnak írtam egy levelet, hogy vége van... Őszintén megmondva kis űrt érzek magamban, de tudom, hogy ez volt a helyes. Ma amikor elment dolgozni átmentem és elhoztam a cuccaimat! Azt hiszem innen már rendben leszek.
2013. nov. 13. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!