Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb lánynak miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lánynak miért a pávák jönnek be?

Figyelt kérdés

Az legtöbb csajnak a pávák jönnek be.. Mi a tökömért van ez? Mi a tököm jó az ilyen divatmajmokban? [link] és miért nem állnak szóba az ilyenekkel? [link] Ha szóba is állnak kb 20 perc után kocc van...

Azt hiszik, hogy ha bagóznak, isznak 15 évesen, meg úgy öltöznek, mint a b#zik, akkor menők lesznek vagy mi? Ezek is hogy az anyjukba néznek ki?

[link]


Vagy egyszerűen én vagyok ilyen fogyatékos és már ez az átlag, ez a divat? Miért nem lehet normális vagy elegáns férfi ruhákba járni?


Még mielőtt jönne a sok leszóló szöveg, a normális kategóriába tartozom és nem, nem vagyok ronda gyerek, nincs nő problémám csak szimplán felb*sz ez a dolog.



2013. nov. 18. 21:38
1 2 3
 11/30 tevetke ***** válasza:
85%
Csak a kislányok buknak ezekre a nyomingerek! Szerencsére azok közül se mind. Szerintem hányinger, ahogy ezek az úgy nevezett páwák kinéznek. A 4 éves unokaöcsém férfiasabb és vagányabb, mint ezek a kis díszk*csögök...
2013. nov. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
De jó, hogy vannak még normális emberek a barátimon kívül akik egy véleményen vannak velem! :D
2013. nov. 18. 22:03
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez valami "stílus" mert én melegként teljesen átlagos vagyok.. Az ő dolguk, vannak ilyenek. Nekem mind1 ki hogy öltözik azt mondják stílus, akkor legyen stílus..
2013. nov. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen jellegű srácok is, csak a nagyon fiataloknak jönnek be. És ezek a srácok ezt az irányt idővel levetkőzik. Anno a hippik öltözködése is megbotránkoztatott embereket és nem értették mi a jó abban. A 80-as évek neon hatású színekbe öltöztetett férfiai is durvának tűnhetnek és mégis sokan öltöztek úgy.

Mellesleg hozzátenném, hogy a melegeknek is egy kevés része visel ilyen ruhákat, mint amilyeneket ide linkeltél. Szóval kár általánosítani.


Lehet én élek egy másik bolygón, de azért nem tartom ezt az öltözködési irányt annyira elterjedtnek, mert nem látok úton útfélen ilyen fiúkat. Jó, a mai tizenéves kamaszok harsányabb ruhákat vesznek fel gyakran, de szerintem nem gáz a helyzet.


Különben is annyiféle irányzat van a divatnan. Ez is csak egy szeletkéje. Lehet igényesen és férfiasan is szuper divatosnak lenni, anélkül, hogy pávának tűnnél.


24 meleg F.

2013. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
61%
Nekem az utolsó képen lévő srácok jönnek be:)
2013. nov. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
52%
Tehát ha jól értem, az a gondod, hogy egyesek másképp öltözködnek, mint te, másoknak meg ez a stílus tetszik? Irigylem ám a problémáidat... amiket mellesleg meg lehetett volna fogalmazni sértő trágárkodás nélkül is. Nekem meg ez a stílus nem jön be.
2013. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 moonlightsentinel ***** válasza:
28%

Ja, az utolsó képen levők szerintem is jól néznek ki :D


Kérdező: nem, nem vagy fogyatékos, csak stílustalan, szürke, és a saját sikertelenséged miatt másokra mutogatsz.

2013. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

# 17


Ilyesmi a stílusom: [link]


Ez a stílus olyan szürke lenne? 22 évesen inkább legyek olyan, mint az a 2 homár? Köszönöm nem kérek belőle, akkor maradok szürke.

Jah és nem érzem magam sikertelennek, 3 éve van barátnőm és ezelőtt sem voltam nagyon sikertelen.

2013. nov. 20. 14:58
 19/30 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
Hát akkor meg, ha nem vagy sikertelen, mit zavar ez az egész? :D Akkor nem értem miért háborogsz.
2013. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

# 19


Jó azért mégis csak zavar valamilyen szinte bevallom, mert az ilyen öltözködésű fiúkat a lányok zabálják meg szó szerint. Meglátnak egy ilyet azt egyből csöpögnek.. Látom rajtuk, a tekintetükön.. buszozok eleget, így látom a sok tinilotyón ezt. Több mint valószínű, hogy ez az irigység van meg bennem, hogy szinte nem is küzdenek semmit azt megkapják őket, míg azért én szenvedtem egy kicsit mire a barátnőmet összeszedtem.. Mondjuk értelmes lány nem úgy, mint a legtöbb tinilotyó (tisztelet a kivételnek). Szóval ez zavar az egészben, hogy csettint a swag gyerek, azt a leány a nyakában, és azt nem értem, hogy az ilyen lányok mit szeretnek az ilyen gyerekben. Ezt nem fogom fel... :D Én például a "swag" csajokat nem is csipázom, akik állandóan a tükörben pózolnak. Az elegáns hölgyek szinte kinyírnak.


Mit szűrsz le ezután rólam? :D

2013. nov. 20. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!