Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb lánynak miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lánynak miért a pávák jönnek be?

Figyelt kérdés

Az legtöbb csajnak a pávák jönnek be.. Mi a tökömért van ez? Mi a tököm jó az ilyen divatmajmokban? [link] és miért nem állnak szóba az ilyenekkel? [link] Ha szóba is állnak kb 20 perc után kocc van...

Azt hiszik, hogy ha bagóznak, isznak 15 évesen, meg úgy öltöznek, mint a b#zik, akkor menők lesznek vagy mi? Ezek is hogy az anyjukba néznek ki?

[link]


Vagy egyszerűen én vagyok ilyen fogyatékos és már ez az átlag, ez a divat? Miért nem lehet normális vagy elegáns férfi ruhákba járni?


Még mielőtt jönne a sok leszóló szöveg, a normális kategóriába tartozom és nem, nem vagyok ronda gyerek, nincs nő problémám csak szimplán felb*sz ez a dolog.



2013. nov. 18. 21:38
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Irigy lennék a pávákra? Lehet..
2013. nov. 20. 19:36
 22/30 anonim ***** válasza:
Azért tünik úgy mert a pávák jobban észrevehetök.
2013. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Kérlek ne hívd őket melegeknek, semmi közünk a "pávizmushoz" és borzalmas öltözködési szokásaikhoz
2013. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
mert szeretik a madarakat XD
2013. dec. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 KedvesPitypang válasza:

Én kivétel vagyok, az utolsóktól hányingerem van. Igen ez manapság a divat, meg stílus. Nagyítóval kell keresni a magadfajta NORMÁLIS embereket.

14/L

2014. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Mert a b*zik hogy öltöznek? Láttál te már ,,b*zit"? Igen amúgy én is utálom az ilyet. A mai sz.r világban már csak a rap meg a ilyesmi a menő.
2014. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
egy normális lánynak nem jön be egy ilyen idióta. személy szerint én szeretem először megismerni az embereket. + nekem az tetszik ha egy srácon van izomzat, nem ezek...
2014. márc. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
lol utolsó végül is igazad van, sokkal okosabb dolog az izomzata alapján megítélni egy embert, mint az öltözködése alapján :D:D
2014. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Most ez a divat. Majd "elmúlik". És azok a tinik, akik szerint aki nem így öltözik az stílustalan, aki igen az menő, majd az is elmúlik.

Nekem jobban bejön az, ahogy Te öltözöl. Amúgy meg nekem a srác arca fontos, szinte mindegy mit ránt magára reggel (rózsaszín polót, vagy bőrdzsekit) ha bejön. Csak attól nem tudok "csöpögni", mert épp az aktuális divat szerint öltözik. Ez ostobaság. De majd rájönnek a tinik ha, ha túllesznek a tinikoron.:)

2014. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 misihun válasza:
100%
múltkor keménykedet velem 2 és mondnák , hogy így vernek szét meg úgy amikor mondtam , hogy nyugodjanak le nekem jött az egyik szerencsére időben észrevettem és lecsaptam féltem , hogy baja lesz de nem lett semmi (a másik elfutott ez alap) tudom ez nem alap páva tulajdonság de ezek azok voltak
2015. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!