Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a korombeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a korombeli fiúk csak az olyan lányokat veszik észre akik k*rvásak, ,5 tonna smink van rajtuk, hetente cserélik a pasijukat, cigiznek, piálnak, és probléma nekik ha már 1. randin nem smárolták végig az időt egy fiúval?

Figyelt kérdés
Azt mondják szép lány vagyok,kedves megértő,nem öltözködöm,nem viselkedem k*rvásan,nem cigizek,nem piálok,nincs rajtam több tonna smink,mégis azt veszem észre,hogy csak a fentebb elhangzó lányokat hívják el randikra,vagy beszélnek velük a fiúk...Miért van ez???:S:(
2009. nov. 20. 21:55
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Na vajon miért nem egy szürke egeret veszel észre a paradicsommadarak között.
2009. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket,igazából nem is az a probléma hogy most annyira szeretnék pasizni,hanem nagyon bántó hogy az ilyen lányok az érdekesek..
2009. nov. 20. 22:31
 13/38 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam szürke egérnek,de azért valahogy tényleg elgondolkodtató a kommented...Már ha a r*bancok paradicsommadárnak mondhatók :D
2009. nov. 20. 22:33
 14/38 anonim ***** válasza:
Én pont nem erre a kategóriára bukok akit leírtál, sőt undorodok ezektől!
2009. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
76%
majd mire 20 leszel a korosztályodban is előjönnek azok a pasik, akik az igazi értékeket keresik, és megbecsülik a lányokat. az ilyen pasik szerintem általában a később érő tipusok. most is megvannak a korosztályodban is, csak őket nem a farkuk irányitja, és nem veszed még észre őket. de ha egyszer párt keresnek maguknak, akkor majd a normális tonna smink nélküli nélküli lányokat keresik akik nem fogtak még több fa**t mint kilincset addig, és ezt nagyon nagyon nagyra fogják értékelni és becsülni bennük, szóval érdemes megvárni
2009. nov. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
58%
Ott a pont...ez egy tökéletes válasz!!
2009. nov. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
azért a ribancokat hívják el, mert azokat könnyebb.. majd később megkomolyodnak, képzeld én sokat kerestem nem ribanc csajt, aki még szép is, de mára szinte kihaltak..
2009. nov. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Bár már kommenteltem a kérdésben, de a napokban gondolkoztam még egy kicsit a témával így fejben...

Azért azt se felejtsük el: a qrwákból lesznek a legjobb feleségek...

Most nem védeni akarom őket, Isten ments... Csak ugye a van hogy néha igaz a fenti közhely. :D

2009. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Nah ezen aztán meglepődtem,és nem igazán értek egyet...Most nem szeretném megindokolni,mert akkor regényt írhatnék,de szerintem ez egyáltalán nem igaz,sőőőt...
2009. nov. 23. 16:14
 20/38 anonim ***** válasza:

Na azért álljunk meg egy szóra!

Nem azt mondtam hogy minden "olyanból" jó feleség lesz!

Csak azt hogy 1000-ből 1 az lesz.

Nekem is van számtalan példám az ellenkezőjére...

DE!!! Jelen pillanatban is egy anno felpörgetett, szabad szellemű, "vagány", már már laza erkölcsű nővel élek lassan 5 éve együtt.

Mást rajtam kívül nem akar mert már kiélte magát, és az ágyban valami fergetegeset tud nyújtani.

Igaz ő az első és eddig egyetlen akit feltudok hozni példának...


24/F

2009. dec. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!