Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a korombeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a korombeli fiúk csak az olyan lányokat veszik észre akik k*rvásak, ,5 tonna smink van rajtuk, hetente cserélik a pasijukat, cigiznek, piálnak, és probléma nekik ha már 1. randin nem smárolták végig az időt egy fiúval?

Figyelt kérdés
Azt mondják szép lány vagyok,kedves megértő,nem öltözködöm,nem viselkedem k*rvásan,nem cigizek,nem piálok,nincs rajtam több tonna smink,mégis azt veszem észre,hogy csak a fentebb elhangzó lányokat hívják el randikra,vagy beszélnek velük a fiúk...Miért van ez???:S:(
2009. nov. 20. 21:55
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:
h miert van az h mindig a kulso szamit?szinte minden embernek?...hat..ezen en is elgondolkoztam:(sajnos ez igy van...de majd eltelik par ev es azokbol az"5 tonnas"sminkes csajokbol...olyan ember valik..akik mar senkinek...senkinek nem fognak kelleni:) es majd gyoz a jobbik..
2010. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
nos én 21 éves lány vagyok de azt kell mondanom h ebben a korosztályban is ezt keresik a pasik... minél nagyobb r*banc annál jobb mert hamarabb ágyba viszik... én hiába vagyok mások szerint vonzó, szép arcú, normálisan öltöző lány ha nem tudnak ágyba vinni. innentől kezdve az van h "na ez a csaj se kell mert nem akar d*gni..." akkor mit várjak? ennyit az én és a nálam fiatalabb korosztályról... totál elszexesedett ez a világ...
2010. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:

nem az szamit h mennyi smink van rajtad...hanem h milyen em,ber vagy valojaban..erre mindenki rajon majd egyszer...:)

es az ilyen lanyoknak hamar lejarnak a szep idok;)

2010. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azok a fiúk veszik észre a korunkbeli olyan lányokat, akiket te írtál, akik ugyanazok, mint ezek a lányok, csak fiúban.


A kérdés: te olyanokra buksz, akik sportolnok, kigyúrtak, kőbunkók, piálnak, cigiznek, és heti öt dezodort használnak el?


Ha igen, akkor az a kategória nem is fog utánad érdeklődni, inkább az általad leírt lányok után.


Ha esetleg nem az ilyen srácok érdekelnek, és úgy veszed észre a másabb, ennél többet is felmutató srácok jönnek be, akkor nem elég bátrak kezdeményezni nálad, olyan jól nézel ki. Velem is előfordul ez, ha nagyon csinos lányt látok meg.


F/16

2010. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Hát megbocsáss de ezek szerint én a kivételbe tartozom, mert nekem ku%rvára de nem tetszenek az agyonszolizott agyom malterozott ribik...Csak éppen hangosan nem szólom meg őket...

20F

2010. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak: Ugyan ezt tapasztaltam.

Itt sírok, mert a fiú akit szerettem, egy hülye pi-csával kavar..

És hogy tudd, 100000000000ből 1 pasi van kábé aki nem ilyen! :(

2010. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
szerintem azért van ez mert tudják h azok a csajok könnyű prédának számítanak...amúgy ha úgy van ahogy leírtad hogy nem cigizel és nem iszol és nem sminkeled magad agyonra akkor nálam te lennél a főnyeremény;) habár nem tudom h hány éves vagy de biztos h fiatalabb mint én. az is lehet hogy vakok hogy nem vesznek észre
2010. ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
képzelem valami kis kövér csúnya könyvmoly vagy és reméled vannak társaid az életben. ezek a lányok mindenkinek jobban jönnek be akik nem kockás szoknyához inget vesznek fel és szandál-zokniban mennek be ,de tudom ezt nehéz felfogni. És inkább smároljam végig az első randit ,mint ,hogy a 3. randin foghassam meg a kezét először.
2010. ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:

"A kérdés: te olyanokra buksz, akik sportolnok, kigyúrtak, kőbunkók, piálnak, cigiznek, és heti öt dezodort használnak el?"

mai világban a fiúk nem figyelhetnek oda magukra nem sportolhatnak meg még izmot se rakhatnak magukra ,hogy gizda kis p*csök maradjanak hát azért....

2010. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Igen igen a kis baszós pasik még az ilyeneket keresik!

Ők már 14-15évesen diszkókba járnak engem nem engednek valami sürün anyáék de legalább nem mondják már hogy héj tomi jön már akit a multhéten b*sztunk meg!

2010. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!