Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a korombeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a korombeli fiúk csak az olyan lányokat veszik észre akik k*rvásak, ,5 tonna smink van rajtuk, hetente cserélik a pasijukat, cigiznek, piálnak, és probléma nekik ha már 1. randin nem smárolták végig az időt egy fiúval?

Figyelt kérdés
Azt mondják szép lány vagyok,kedves megértő,nem öltözködöm,nem viselkedem k*rvásan,nem cigizek,nem piálok,nincs rajtam több tonna smink,mégis azt veszem észre,hogy csak a fentebb elhangzó lányokat hívják el randikra,vagy beszélnek velük a fiúk...Miért van ez???:S:(
2009. nov. 20. 21:55
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
szia, en 15 vagyok es pont igy vagyok ezzel a dologgal mint te, szoval nem vagy egyedul, az en baratnom pont ilyen k*rvas csajszi es megis tapadnak ra a jo pasik, de rajottem hogy csa egy jo kis d*gasra kell nekik es utan tipli van.. nyugi a pasiknak is beno majd a fejuk lagya...
2010. ápr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Hat, ez van.A jo csajok kellenek a pasiknak, a rondak meg nem.Ennyi.Miert lenne mindenki k.rva, aki festi magat pl, vagy csinosan oltozik?Ezzel csak a kis szurke egerek vigasztaljak magukat, de egyebkent nem igy van.Amugy meg szerintem ponthogy azok a csajok lesznek husegesek a ferjeikhez, akik fiatalon kieltek magukat, es akiknek mar nem nagyon tudnak ujat mutatni...
2010. ápr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
A kérdésedre már válaszoltak egy páran. Én kivétel vagyok, én pont, hogy az ilyet nem szeretem (cigi, pia, 5 tonna smink). 17/F
2010. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így igaz. :(

Nekem ezért nulla az önbizalmam, minden fiúnak csak a ribancok kellenek.

(Hozzáteszem nem vagyok se dagadt se könyvmoly, mielőtt még valaki ezzel jönne.)

2010. ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
23:45--Szürke egér?Hát nem hiszem;) Elég szépen megnéznek a fiúk mit ne mondjak,de az a gond,hogy ma aki igazán helyes az egy tapló,és csak k*rvákkal foglalkozik...Kivételek persze mindiig vannak..
2010. ápr. 15. 13:54
 36/38 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy minden fiunak csak a rib.ncok kellenek, ti mirol beszeltek???En ismerek egy csomo part, akik jarnak, es nem rib.nc a csaj....
2010. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Egyebkent meg, a nulla onbizalmon mar az is segit, ha valaki radmosolyog, vagy megnez, egyszoval tudtodra adja, hogy jol nezel ki, bejossz neki.Ha ilyen egyaltalan nincs, akkor nyilvan nem nezel ki jol.Es akkor jonnek ezek a dumak, hogy minden jo csaj r.banc...igen, vannak ilyen tipusu lanyok, akiket ti leirtok.De nagy tevedes, hogy minden pasinak csak ok kellenek.
2010. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
sajna ezt én sem értem...Ugyan ez a bajom nekem is.
2011. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!