Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan szülő, aki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szülő, aki ennyire nem sejti, hogy a gyereke maszturbál?

Figyelt kérdés

Hiába van csukható ajtó szobámon (és megfelelő mennyiségű helység a lakásban mindenki számára), anyám rendszerint avval indít mikor hazaér, hogy rám tépi az ajtót. Vagy ha egyszerre vagyunk itthon, és nekem be van zárva a szobám ajtaja akkor is minden gond nélkül bejön, hogy "nálam van fény, itt olvas", "én már befűtöttem, kicsit felmelegszik". Ha evvel beszélek róla normálisan, vagy ingerülten, megsértődik (ami az idő előrehaladtával rám egyre kevésbé van hatással..), de persze később elfelejtődik és minden megy a régiben.


Mit szépítsek, ez akkor a leggázabb, mikor azt hinném magam vagyok és maszturbálok. Persze már finomítottam a módszeremen, takarók alatt vagyok, így ha betör akkor "épp pihenek". Persze ez sem gátolja meg, hogy benn felejtse magát, vagy ellenállásomra sértődve menjen ki. Én egyre tanácstalanabb vagyok, hogy ennyire nem gondolja, hogy ilyen mocskos igényeim is vannak ennyi idősen? Most beszélnem kéne vele erről, vagy mikor bejön, mondjam meg neki, hogy "mindjárt élvezek, kifáradnál még egy percre?"


Másoknál ez hogy zajlott? Egyáltalán van/volt még más is ilyen helyzetben?


2013. nov. 29. 16:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Végy példát Szulejmánról. Ő maszturbán.
2013. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nahát, a kérdésem miért került át a "Szerelem, szex" kategóriába?! Itt a szülő-gyerek kapcsolaton van a hangsúly, nem a maszturbáción!
2013. nov. 29. 20:35
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Operátor nem látja a maszturbálástól a szülőt.
2013. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Valóban úgy látszik. Pedig a kifejtésben is inkább a családi rendszert ecseteltem nem a perverzióimat.. Viszont itt aligha fogja olyan szülő olvasni a kérdést, aki esetleg meg tudja mondani, hogy néhányan miért gondolkodnak így. Ugye az első válaszolón még látszik, hogy ez a kategória volt.:D
2013. nov. 29. 20:45
 15/16 A kérdező kommentje:
Azért, ha jár erre operátor, szeretném megkérni, hogy kerüljön vissza, mert tényleg szülő-gyerek kapcsolat oldaláról szeretnék válaszokat, hogy lehetne megoldani ezt a helyzetet, és nem az érdekel, hogy hogyan tudnék "titokban" önkielégíteni.
2013. nov. 29. 20:48
 16/16 anonim ***** válasza:
esélytelen. mármint nem a titokban fröcskölés hanem ez a moderátori kecmec
2013. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!