Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megérdemeltem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérdemeltem, hogy így megalázzon és kinevessen ez a fiú?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy fiú, aki nagyon tetszett én is neki. De én folyton zavarban voltam előtte, nem tudtam leplezni, hogy bejön és emiatt olyan kis bután viselkedtem, sokszor nem tudtam úgy lereagálni amit mondott, ahogy azt máskor tettem volna, mert annyira izgatott voltam a közelében. Úgy viselkedtem mint egy szende, tapasztalatlan tinilány, elpirultam előtte, meg hasonlók. És ő emiatt nagyon kiábrándult belőlem és kinevetett a haverjaival, sőt utána egyszer majdnem fellökött úgy ment el mellettem. Ezzel annyira megalázott és a lelkembe gázolt. Miért nem tudta megvárni mire feloldódom, nem tehettem róla, hogy úgy viselkedtem, annyira jóképű srác és még humora is van, meg olyan szépeket mondott nekem. Ha meg nem akart velem bajlódni, akkor is miért kellett így megaláznia? 25/N
2013. nov. 30. 23:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
mondtam már jó poén volt nekik,te meg senkit nem érdekelsz.Aki naív az meg is érdemli.Kis jóképűségtől már hanyatt esel de arra nem gondolsz h ilyen pasiknak te nem vagy nagy falat.
2013. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!