Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a testem, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm a testem, és a helyzetem. Törődjek bele?

Figyelt kérdés

Sajnos, az általam gyűlölt testi, és egyéb "tulajdonságaimon" nem tudok igazán változtatni. Nem elhízásról van szó (bár el is vagyok hízva, de az csak kissé zavar.)

Néhány kínzó, "külsőleges" problémám a sok közül:


Utálom a sötétbarna/fekete szemeimet. - Világoskék lenne az igazi.


Utálom a sötét, ívelt, vastag szemöldököm. - Világosbarna/szőke/vörös, alig látható kellene.


Utálom a közép/sötétbarna hajam. - Vörös, vagy szőke felelne meg.


Utálom a pihés, ritka, gyerekes "arcszőrzetem". - Sűrű, nagy szakáll kellene a hosszú hajhoz.

.........

És most egy kissé "más téma":

„Mindeneim" a kelták. Az a kor, azok az emberek, az a kultúra... Sokkal több ez puszta érdeklődésnél. Könnyekkel a szememben gondolok rájuk, szinte minden gondolatom körülöttük forog... Szinte érzem a jelenlétüket, a lelkeik jelenlétét...

S ez a külső sajnos nem keltás. Azt szeretném, hogy úgy tekintsenek rám az emberek, mint ahogyan egy nagyon régen élt, kelta személyre tekintenének.


(Több szempontból is vannak gondjaim, tehát nem csak külsődlegesek.)


Soha nem éltem úgy, mint egy fiatal.

Beteg vagyok, mániákus, aspergeres, skizofrén, kényszerbeteg, paranoiás, depressziós… az orvosok szerint. Sok mindent mondtak már rólam.

20 éves vagyok, lassan 21.


2013. dec. 7. 23:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

az orvosok nem tudnak ezeken segíteni, max gyógyszerel tömni és megmutatni az utat hogy hogyan győzhetnéd le te saját magad....

én pont nem rég szoktam le (teljesen magamtól) a kényszerbetegségről, nem egyszerű de az élet sem....

az meg hogy soha nem éltél az csak is a te hibád.... te életed a te döntéseid és a te cselekedeteid....

sok sikert kívánok


"És most egy kissé "más téma":

„Mindeneim" a kelták. Az a kor, azok az emberek, az a kultúra... Sokkal több ez puszta érdeklődésnél. Könnyekkel a szememben gondolok rájuk, szinte minden gondolatom körülöttük forog... Szinte érzem a jelenlétüket, a lelkeik jelenlétét...

S ez a külső sajnos nem keltás. Azt szeretném, hogy úgy tekintsenek rám az emberek, mint ahogyan egy nagyon régen élt, kelta személyre tekintenének. "


javaslom nézd meg a Revolver című filmet, ha megérted miről szól azt is megérted hogy ez egy személyiség defekt hogy ilyeneket gondolsz (én is így voltam csak én pl mindíg olyan akartam lenni mint egy Elf, de ezt most hagyjuk, már megértettem miért akarom ezt és rájöttem a hibáimra....)

2013. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Költőnő? ***** válasza:
nem az a jó orvos aki gyógyszert ír fel. azt kb minden orvos tud.
2013. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Utálom a sötétbarna/fekete szemeimet. - Világoskék lenne az igazi."

Színes kontaktlencse.


"Utálom a sötét, ívelt, vastag szemöldököm. - Világosbarna/szőke/vörös, alig látható kellene."

Kozmetikus, szemöldökszedés (lézeres takarítás), festés.


"Utálom a közép/sötétbarna hajam. - Vörös, vagy szőke felelne meg."

Fodrász, hajfestés.


"Utálom a pihés, ritka, gyerekes "arcszőrzetem". - Sűrű, nagy szakáll kellene a hosszú hajhoz."

Tesztoszteron. Sajnos az Unióban már betiltott de Amerikából tudsz rendelni olyan testépítő szert amiben van. És egyúttal kezdj el mozogni, akkor a felesleg is lemegy a tesztoszteron izmot is segít építeni, igaz a kelták lelkei kevésbé fognak megérinteni mert a tesztoszterontól agresszívebb, tökösebb leszel, és nem fogsz úgy megszólalni mint valami rossz búza.


Aspergeres meg nem vagy csórikám, de főleg nem mániákusan.

Azok érzelmileg mondhatni halottak. Kis túlzással, te meg lelkizel itt férfi létedre. Nem méltó az általad nagyra becsült "ősökhöz".

Skizofrén talán, de akkor tán kezeltesd magad (de gyanítom ez csak enyhe személyiségzavar, mert nem vagy elégedett magaddal, és abból fejlődik ez a viselkedésforma. Kényszerbeteg??? Olyan nincs...

Paranoia??? Mitől???

Depresszió? Ha nem tudod elfogadni magad akkor megértem, de van belőle kiút, lsd. felül.

20 évesen meg még minden vagy csak nem férfi, így ne várj olyan külsőt ami még most fejlődik ki.

Ja és a sport is serkenti a szervezeted tesztoszteron termelését, így attól is leszállnak a tökeid, meg kiszőrösödsz. Gyerünk!

2013. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

15:52

Nem tudod, miről beszélsz. Nem ismersz, ne ítélkezz.

Ez csak egy-két problémám a tengernyi közül.

2013. dec. 9. 19:55
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többiek válaszát!
2013. dec. 9. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!