Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek, hogy olyan emberbe szerettetek bele, akibe nem kellett volna?

Figyelt kérdés
Én most ebben a helyzetben vagyok és nagyon rossz. Az a baj, hogy nem tartom magam romantikus típusnak, de most nagyon szerelmes vagyok és az életemet odaadnám érte. Szerintetek mit tegyek? Egyébként történeteket is várok, hogy ti hogy döntöttetek ilyen esetben és utólag mennyire fájt a dolog.
2013. dec. 23. 15:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

# 8 "később [..] 50 kiló felesleg nélkül ismét összetalálkoztunk, [..] ő loholt utánam"


Micsoda véletlen egybeesés, nem igaz? :DDD

2013. dec. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 dragonkalo ***** válasza:
Igen,történt.Nagyon fájt/fáj.
2013. dec. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A privis kérdezőknek leírom itt: Szóval azért nem kellett volna beleszeretnem, mert vagy csak szexet akar tőlem, vagy az égvilágon semmit. :/
2013. dec. 23. 18:07
 15/17 anonim ***** válasza:
És ahhoz mit szólsz amikor két ember kölcsönösen szereti egymást, évek óta "hűségesek" a másikhoz, mégis a körülmények miatt nem lehettek együtt, míg odáig nem fordult a dolog, hogy mindketten belefáradtunk.
2013. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
állandóan ilyen történik.
2013. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#14 Feltételezve, hogy lány vagy, olvasd el Sherry Argov "rossz lány" könyveit! Egészséges önértékelésű pasasoknál még be is válhatnak a tanácsai, te meg talán addig sem görcsölsz.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, igen, így van nekem külföldi pasim, akivel nagyon nem kellene együtt lennünk a #15 által említett problémák miatt(de a barátsággal és a "nem tartjuk a kapcsolatot"-tal csúnyán felsültünk).

2013. dec. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!