Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsátható egy félrelépés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható egy félrelépés, ha őszinte a megbánás?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 00:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
legyetek balekok! :D
2013. dec. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Persze, mindekinek jár egy second esély, ezért tart ott a világ, ahol...
2013. dec. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#9: Igen, ez jól hangzik. Csak ha én lennék a fiú, akit megcsaltak, akkor nem lehetnék biztos sok mindenben:

-csak egyszer lépett félre, vagy többször is?

-ha most megbocsátok neki, akkor biztos, hogy nem fog megcsalni ismét?

Hiába mondja "őszintén" a lány, hogy megbánta és többet nem fordul elő, ha én lennék a fiú, már nem tudnék úgy bízni benne mint régen, mert egyszer ugye már biztosan megcsalt.

Ez csak az én véleményem, de szerintem egy kapcsolatban a félrelépés a legnagyobb bűn, rögtön a másik fizikai bántalmazása után. (gyengébbek kedvéért mondom, hogy utóbbiról most természetesen szó sincs)

2013. dec. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

kizárt dolog.

a megbocsájtás is,meg az is,hogy őszintén megbánta.

ha egy csaj kéjesen leszop egy másik manuszt,meg se-ggbedugatja magát vele,ne mondja már senki,hogy őszintén megbánta.

amit ilyenkor bán az-az,hogy nem kell az ujj manusznak kúráson kívül másra és az,hogy lebukott.

2013. dec. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
bizony. elcsámcsog az idegen ondón és utólag azt mondja: ne hari!
2013. dec. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én vissza csalnám a lányt, és kiváncsi volnék, hogy ő mit reabálna a bocsánat kérésemre

23f

2013. dec. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
és honnan veszitek,hogy a lány lépett félre..?
2013. dec. 24. 11:45
 18/18 anonim ***** válasza:
mi csak arról írunk mi hogyan kezelnénk. mindegy ki lépett félre. amikor nyalta a puncit és lőtte bele gumi nélkül a spermát akkor nem rád gondolt
2013. dec. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!