Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki "egyedűl" tölti a Szent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki "egyedűl" tölti a Szent estést, hogy érzi most magát?

Figyelt kérdés
Nyílván a párkapcsolatra gondolok.

2013. dec. 24. 19:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
#11,15! Ha gondolod írj rám ^^ l/16
2013. dec. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
Szeretek egy lanyt. Nem tudom, hogyan, csak szeretem :D valami van is koztunk, de, hogy mi az, azt egyikunk se tudja. Viszont mindketten sajat csaladunkkal toltjuk a karacsonyt. Ez van. Lehetne rosszabb.
2013. dec. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
Jól :) Szüleimmel vagyok, nagymamámmal, tesóimmal, már csak egy barátnő kéne :) Boldog Karácsonyt!
2013. dec. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
100%
Pizsi +zokni, van kaja az ágy mellett, van kólám..meleg van a szobámba..most fürödtem meg és tök finom az illatom..és örülök magamnak, mint majom a farkának :D..nem kell targikusan felfogni az egyedül létet..( Most ha lenne barátom valszín nála vagy nálunk feszengenék visszafogott de elegáns sminkbe, koncetrálok az evésre nehogy leegyem magam és beégjek..aztán jön a kaja kóma..és az álmosság..a gondolat 'vajon mikor feküdhetek már végre le?', mert szétmegy a fejem a jópofizástól..:)..Hát nem jobb itthon pizsibe? :P
2013. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
100%

24-es, de neked van puncid. te jogosan érzed jól magad!!!


:DDD

2013. dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:

Körülményekhez képest elég jól vagyok.

Szerencsére jó a családi hangulat már lazítás van meg punnyadás, picit húzós volt a nap.

Én egynek örülök hogy végre pihenhetek.


Bár hiányzik már egy kapcsolat. Sajnos elég magányos vagyok, nincs barátnőm, nem is volt még és így 20 év felett már egyre mélyebb érzések törnek rám főleg hogy az ismeretségi köröm nagyon nagy része a párjával karácsonyozik. Eddig igazából az vigasztalt hogy a testvérem is egyedül van, de most hogy már a párjával karácsonyozik és csak holnap jönnek, ez már jobban megérint abban hogy nekem tényleg senkim sincs.

Próbálom túl élni ezt, túl lépni ezen de a múlt hónapban amikor végre összeszedtem minden önbizalmam és legyőztem magamban azt hogy sajnáltassam magam és a kinézetem ellenére odamertem menni egy szép lányhoz aki nagyon nézett engem azzal végre lett egy kis önbizalmam.

Persze randizgattunk, kezdtem boldog lenni, de 2 hete vallottam neki szerelmet, és nagyon kedvesnek talált, de elutasított engem azzal az indokkal hogy kapott egy állás lehetőséged külföldre mivel a szülei már ott élnek kint Svájcban és a csajt is oda akarják magukhoz költöztetni. Persze ez szép és jó, de először amikor még csak ismerkedtünk akkor mondta már hogy fog menni de csak 3 hónapra mivel már nem akarja itt hagyni az életét mert az itteni munkahelyére is várják vissza ám. Külön él, 1 évvel idősebb is nálam, de elvoltunk, nagyon bizsergett köztünk a levegő, akart is tőlem valamit, biztos forrásból tudom.

De sajnos elutasított mert kiderült hogy végleg szeretne kimenni...

ez érthető csak azért megérintett hogy végre egy lány aki elfogadott volna elment.....

Sajnos ez van, szomorú vagyok de előre felé nézek.

2013. dec. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:

"Mi 4 en töltjük a szentestét 3 kollégámmal munkahelyen :)"


Hol dolgozol?

2013. dec. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
Jól, semmi különös. Elég nagy volt a hajtás az utóbbi pár hétben a munkahelyen, szabi persze kizárva, így 4 hónapja először töltök 3 napnál többet egyhuzamban pihenéssel, ami most nagyon jól esik. Továbbá mivel gyakorlatilag minden nap emberek között voltam, állandóan ki kellett mozdulnom itthonról, így most egy kicsit az egyedüllét is jól esik. Pihenek, élvezem a csendet, kajálok, esetleg ha nagyon unatkozom, akkor megnézek egy filmet.
2013. dec. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm, hogy válaszolt a kérdésre :)

És kitartás azoknak, akik nem lelik meg a buldogságukat, idővel úgyis utol éri mindenkit a lelki megnyugvás..

2013. dec. 24. 20:02
 30/77 anonim ***** válasza:

Utolér mindenkit a megnyugvás-csak lehet,hogy a föld alatt 2 méterrel...


A kérdésre válaszolva:már megszoktam a magányt!Évek óta így van.20 éve

2013. dec. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!