Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki "egyedűl" tölti a Szent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki "egyedűl" tölti a Szent estést, hogy érzi most magát?

Figyelt kérdés
Nyílván a párkapcsolatra gondolok.

2013. dec. 24. 19:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
Sírok fél órája
2013. dec. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
miért sírsz?
2013. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
Nagyon szarul érzem magam, aki nekem tetszik vagy fél éve az szinte le se szar -.-
2013. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
25-ös..és ha puncim van? :D:D 25 éve ez van..megvagyunk elég jól..éldegélünk, néha össze balhézunk..dehát ma a szeretet ünnepén nem illik veszekedni, úgyhogy még tegnap lerendeztem vele minden kényes kérdést! Nagyon megértő volt, ezért hálából és persze karácsony révén készültem neki egy kis meglepetéssel..szal a kérdésre a módosított válaszom, nem is vagyok egyedül :D:D
2013. dec. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
Hajjajj... karácsonyi kényeztetés.. :D Sokak nevében kérdezem sztem, hogy esetleg nem lesz élő közvetítés? 3D esetleg? :D
2013. dec. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:

:DDD

73%-os, tehát minden okod megvan az elégedettségre!


a hiányban szenvedőkre bezzeg nem gondol senki. ételt osztanak minden sarkon, de sehol nem osztogatnak puncit. mindegyikért meg kell küzdeni :D

2013. dec. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
:D:D:D:D:D..nah most e miatt kiesett egy süti falat a kezemből...nem nem terveztünk élő közvetítést :D
2013. dec. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
közvetítést nem is szeretjük, csak az élőt, ízlelhetőt.
2013. dec. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
@@szt sem vágnak hozzám a közértbe...:D..bár tény h annyira nem kell küzdeni érte...:D..dehát én most sütizek pizsibe :D
2013. dec. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:

Rád esett a süti legalább? Mert akkor még édesebb lettél :P :D

Bár ez fekete pont, hogy nem lesz közvetítés. Nem lehet meggyőzni valamivel? Süti, csoki, jégkrém? Tejszínhab.. :D A többi gondolatom nem írom le, mert túl pajzán, és elvégre ünnep van.. :D

2013. dec. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!