Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az oktatók ráizgulnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az oktatók ráizgulnak a tanulóikra?

Figyelt kérdés
Most tanulok vezetni és volt már párszor h sötétben vezettem vele rutinpályán, ahol tiszta sötétség volt és fogunk is még sötétben és az olyan izgi vagy nem is tudom :D Sztem minden ember fejében megfordul jó pár gondolat ilyenkor, még ha nem is akar semmit, de ez olyan furcsa :D :D Ők vajon mit gondolhatnak? Nekik is megfordul a fejükben pár rossz gondolat? Gondolhatnak olyanra?
2013. dec. 30. 21:00
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
mióta tanulsz vezetni? és h jött az ötlet, hogy bejöjjön az oktató? Voltak egyértelmű jelek?
2013. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
nem tetszik az oktató csak izgalmas nekem a kocsiba kettesbe lenni vkivel :D nem tudom miért, de engem ez beindít :D "bárki" is legyen :D hát nem vtak sztem jelek.. mit kellene jelnek venni pl?
2013. dec. 30. 21:41
 23/42 anonim ***** válasza:
te hány éves csaj vagy amúgy? ás hány éves a hapsi? csak tudod, realítás végett kérdem :)
2013. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
23 vagyok, az oktató meg 45-50 között kb, nem tudom :D de nem szoktak ilyen esetek lenni h megkívánják egymást? mert akkor próbálok nem gondolni hülyeségre...de nem fog menni
2013. dec. 30. 21:45
 25/42 anonim ***** válasza:

Ütemesen veri a műszerfalat és közbe nyomja a dudát és üvölt ki az ablakon hogy : ááúúúúúúúúúúúú

Na ez jel például.

2013. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
nem vicces
2013. dec. 30. 21:47
 27/42 anonim ***** válasza:
Gondolod ellene lenne ha lecumiznád? Csináld..fogd meg a far.kát..ha ezt akarod.
2013. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
komolyan érdekel ez az egész h nem szokványos ez manapság h lefekszenek egymással???? így pedig könnyű lenne :D egymás mellett kettesbe, sötétbe :D :D
2013. dec. 30. 21:49
 29/42 anonim ***** válasza:

hú ez aztán az izgi sztori :D

és mesélj, melyik úton volt ez a nagy kaland, amiután úgy érezted, hogy érdemes lenne megpróbálni?

2013. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
én nem őt akarom kielégíteni, hanem dugni egyet :D :D na jó már tök hülye vok, nem is merek legközelebb menni
2013. dec. 30. 21:50
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!