Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az oktatók ráizgulnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az oktatók ráizgulnak a tanulóikra?

Figyelt kérdés
Most tanulok vezetni és volt már párszor h sötétben vezettem vele rutinpályán, ahol tiszta sötétség volt és fogunk is még sötétben és az olyan izgi vagy nem is tudom :D Sztem minden ember fejében megfordul jó pár gondolat ilyenkor, még ha nem is akar semmit, de ez olyan furcsa :D :D Ők vajon mit gondolhatnak? Nekik is megfordul a fejükben pár rossz gondolat? Gondolhatnak olyanra?
2013. dec. 30. 21:00
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
én nem akarom megpróbálni :D csak jól esne ha ő kezdene el mondjuk fogdosni
2013. dec. 30. 21:51
 32/42 anonim ***** válasza:

na ne szégyenlősködj már!

hisz köztünk vagy!

na mesélj csak egy két szaftos részletet, hátha mi is okolunk belőle :)

2013. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
de nem volt még semmi
2013. dec. 30. 21:54
 34/42 anonim ***** válasza:
és mért pont ő? miért nem te kezdeményezel?
2013. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
mert félek h kib*sz a kocsiból pl :D :D és elmond mindenkinek...meg én akarom azt érezni h ő akar engem, nem pedig fordítva :D :D
2013. dec. 30. 21:57
 36/42 anonim ***** válasza:

elmond mindennek?

mért, valami forró fejű , harcias bunkó az illető?:)

2013. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
nem, nem az...mind1 a lényeg h én úgyse merek lépni, mert nagyon jól tudok a gondolataimmal játszani és elég messzire eltudok a gondolataimban menni, de h én azt végre is hajtsam a valóságban, na az már kizárt... ő meg úgyse fog, így nem lesz nekünk egy kaland sem :(
2013. dec. 30. 22:05
 38/42 anonim ***** válasza:

na fel a fejjel kislány, drukkolunk Neked, hogy ne csak álmodozás legyen belőle :)

Ki tudja, lehet hogy nem sokára, többet is markolhatsz belőle :)

de áruld már el, melyik útszakaszon/ megyében hódított meg ez a csődör:)

nekem sajna nem volt ilyen oktatóm mert én már rég letettem a jogsimat, de ha tényleg olyan mint amilyennek mondod, biztos állati lehet :)

35/N

2013. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
dehogy mondom el melyik megyében :P a végén még lebukok :P hát csak a jelenlétével hódított meg h rögtön mellettem van egy férfi a kocsiba :D méghozzá sötétbe :D ez izgat fel mindig :D meg tetszik a viselkedése meg ahogy tanít :D ennyi
2013. dec. 30. 22:24
 40/42 anonim ***** válasza:
Nem akarsz velem eljönni egy körre? ;)
2013. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!