Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen smároltam az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen smároltam az egyik legjobb barátnőmmel. A probléma, hogy én biszex vagyok, de ő ezt nem tudja. Lentebb írom mi zavar. (? )

Figyelt kérdés

Szóval az a bajom, hogy senki nem tudja rólam még ezt a dolgot, de elég közel kerültem már ahhoz, hogy megosszam. Viszont ez most mindent összezavar, mert attól félek, hogy ha most elmondanám, akkor megundorodna tőlem, mert azt hinné, akarok tőle valamit, pedig egyáltalán nem! Abszolút semmi többet nem érzek iránta, mint barátság. De félek, hogy ő ezt nem értené meg... hogy attól még, hogy lányokhoz is vonódom, nem mindenkihez, és ugyan úgy lehetnek barátaim.

Meg persze az is zavar, hogy alapból sose csináltam volna ilyet, nem akartam még csak véletlenül se ilyen kompromittáló helyzetbe kerülni, hogy akr kicsit is elmosódjon a határ barát és több mint barát között... De ő akarta (igazából nem is tudom miért, talán hogy valami őrültséget csináljon) én meg részeg voltam, és belementem... én hülye. De már nagyon megbántam.

Azért is megbántam mert ellenkezik az elveimmel a feltűnési viszketegség, ez meg az volt. (Mivel nem kettesben intéztük.)

Igazából nem is tudom mi az igazi kérdés, de vélemények jöhetnek, nyugodtan el is hordhattok akárminek... De azt is elmondhatnátok, hogy fiatalon mindenki csinál hülyeséget blabla, semmi gond. Köszi. :D

17/l



2014. jan. 2. 13:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ja, de várjatok ez nem úgy volt, hogy fogta magát és lesmárolt... hanem beszélgettünk, hogy mit csináljunk és akkor ő mondta, hogy úú smároljunk... És szerintem ahhoz hogy smárolj valakivel (megegyezés alapján) nem feltétlen kell szexuális vonzalom... lehet ezt sima cselekvésként is csinálni, mint az evést, érzelmek nélkül. Szerintem. Persze így nem lesz élvezetes, de én se azért csináltam.
2014. jan. 2. 15:19
 12/21 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha én nem szeretem a mákos buktát, mert nem szeretem, akkor nincs az az isten, hogy én mákos buktát egyek!

Ha őt abszolút hidegen hagynák a lányok, akkor nem csókolt volna meg!

Ha benne van egy alapvető vonzódás a női nem iránt, nem kell, hogy téged vonzónak találjon, nem kell, hogy érzelmileg bárhogyan is máshogy legyen irántad, ha őt vonzzák akár tudatosan, akár tudat alatt a lányok, akkor azért csókolt meg!

Akiben ez abszolút nincs meg, hidd már el nekem, hogy nem csókolózik csak úgy egy másik lánnyal!

Ez olyan, mint az egyéjszakás kaland. Szexről szól az egész és kész. Nincsenek érzelmek, a testi kielégülés a cél.

2014. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Totál mindegy hogy magyarázod, nincs az az isten h. pasival csókolózzak heteroként :))) Szerintem van ott hajlam nem kevés. :)
2014. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Oké, akkor legyen hajlam, felőlem lehet, de csak pont annyira mint az a sok csaj akik tizenévesen bulikban lányokkal smárolnak. Ez csak azért van, szerintem, mert ma már ez eléggé elfogadott a fiatalok körében, főleg lányoknál, nem undorodnak tőle, ezért kipróbálják. Oké, hívhatjuk ezt biszex hajlamnak, de én nem szeretem. Számomra az a biszex, aki képes szexuális ÉS érzelmileg is kötődni azonos neműhöz (és nem csak azért csinálja, hogy felhívja magára a figyelmet). És SZERINTEM ő nem tudna, és soha nem is akarna biszex életet élni. Mint mondtam utálja a melegeket, bár tudom azt mondják ez gyakran látens melegséget jelent, hát nem tudom... én elég régóta és elég jól ismerem, szerintem maximum "divatbiszex" lenne, én pedig azt nem tekintem biszexnek, ezért mondom, hogy nem az.

Jó ez számomra kényes téma, mivel pont ezért utálják sokan a biszexeket. Na de kissé nagyon eltértünk a témától.

2014. jan. 2. 15:39
 15/21 anonim ***** válasza:

Férfiak azért nem próbálnák ki, mert kulturálisan sokkal inkább tabu. Ahogy a nőknél is jobban az volt mondjuk 50 éve.


Kérdező: a szexuális meg az érzelmi az még két külön dolog szerintem. pl a nők nagy része képes örömteli szexuális kapcsolatra lépni a saját kezével vagy arra alkalmas tárggyal. Akkor elég meglepő lenne, ha egy másik nő ne lenne arra alkalmas, mint mondjuk egy uborka :D Fura dolog ez az egész.

2014. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, abszolút nem értek veled egyet!

Aki biszex, az nem feltétlenül kötődik érzelmileg is az azonos nemhez!

Én is biszex vagyok, mert képes voltam lányokkal is lefeküdni, de szexuálisan a pasikhoz is vonzódom és érzelmileg csak is pasikhoz kötődöm! Érzelmi kapcsolatot nem tudnék lánnyal kialakítani, tehát nem tudnék szerelmet érezni egy lány iránt. Csak férfi iránt. Ezért is, ha volt kapcsolatom, van most is egyébként, azt csakis férfival tudom elképzelni.

De ettől függetlenül simán mentem bele csókba, szexbe lányokkal is. És valljuk be őszintén, ez minden, csak nem heteroszexualitás!

2014. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Igen igen, én is azt írtam, hogy nőknél ez sokkal elfogadottabb, azért mennek bele többen.


Oké, igen igazad van ez tényleg nem egészen heteroszexuális viselkedés, én csak azért tiltakozok ellene ennyire, mert pont most olvastam egy csomó ilyet, hogy minden biszex csak szexet akar, és ezért sose akarnának kapcsolatot biszexxel (de én akarok, ezért elkeserít), és ezzel is most még azt kompenzálom.

Akkor elismerem, ez is biszex, az is.

De attól még fokozatokat tehetünk, nem? És lehet az is egy fokozat, hogy csak nagyon kevés bi hajlam van benne, pont annyi, hogy ki merje próbálni, de ennyi.

2014. jan. 2. 15:58
 18/21 anonim ***** válasza:

Az itt kérdező a legnagyobb baj, bár ez nem baj, csak ebben az adott helyzetben az, hogy vannak biszex lányok-nők, akik csak szexuális kapcsolatban élik ki biszex hajlamukat, de vannak, akik érzelmi kapcsolatban is, de ugyanúgy képesek érzelmek és kapcsolatok kialakítására férfiakkal is.

Nálad az utóbbiról van szó, tehát nálad az érzelmek is szerepet játszanak.

De ez neked nem elég! De attól még elhiheted, hogy valamilyen hajlam van a barátnődben is. Csak te többet is akarnál, nem érnéd be pusztán azzal, ha neki csak szexuális vonzalmat jelentenél. Pedig lehet hogy ha őszintén elbeszélgetnétek egymással, esetleg újra felszabadítaná a barátnőd vágyait az alkohol, akkor lehet egy nyugodtabb környezetben, meg sem állnátok egy csók után. Mert ezt nem lehet tudni.

De ez neked nem volna elég, ezért inkább hárítasz mindent. Bemagyarázod a dolgokat. Hogy nem is vonzódik a barátnőd szexuálisan a lányokhoz, pedig nyilván valamilyen szinten igen. Csak esetleg érzelmileg nem.

2014. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Ó nem, én ettől a barátnőmtől nem akarok semmit, ezt elhiheted. És ez nem hárítás, egyáltalán nem az esetem, tök jó barátok vagyunk, de se szexet se kapcsolatot nem akarnék vele.

És azt se mondtam, hogy nem tudnék érzelmek nélkül szexelni. Úgy értem, van olyan, hogy vonzóm valakihez szexuálisan (csak szexuálisan), és akkor simán benne lennék egy egyéjszakás kalandban is.

2014. jan. 2. 16:13
 20/21 anonim ***** válasza:

én mint egy bisex a bisexnek azt moondom,hogy:semmi probléma.

nem te akartad,nem tetszik,nem akarsz tőlle semmit:nincs min problémázni.


de ne válaldfel,mert arra fog gondolni,hogy rá indulnál,A csók "bíztatás" volt feléd...és most jaj milesz.

Esetleg finoman kérdezd meg,hogy úgyan miért,és pont veled?

2014. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!