Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen smároltam az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen smároltam az egyik legjobb barátnőmmel. A probléma, hogy én biszex vagyok, de ő ezt nem tudja. Lentebb írom mi zavar. (? )

Figyelt kérdés

Szóval az a bajom, hogy senki nem tudja rólam még ezt a dolgot, de elég közel kerültem már ahhoz, hogy megosszam. Viszont ez most mindent összezavar, mert attól félek, hogy ha most elmondanám, akkor megundorodna tőlem, mert azt hinné, akarok tőle valamit, pedig egyáltalán nem! Abszolút semmi többet nem érzek iránta, mint barátság. De félek, hogy ő ezt nem értené meg... hogy attól még, hogy lányokhoz is vonódom, nem mindenkihez, és ugyan úgy lehetnek barátaim.

Meg persze az is zavar, hogy alapból sose csináltam volna ilyet, nem akartam még csak véletlenül se ilyen kompromittáló helyzetbe kerülni, hogy akr kicsit is elmosódjon a határ barát és több mint barát között... De ő akarta (igazából nem is tudom miért, talán hogy valami őrültséget csináljon) én meg részeg voltam, és belementem... én hülye. De már nagyon megbántam.

Azért is megbántam mert ellenkezik az elveimmel a feltűnési viszketegség, ez meg az volt. (Mivel nem kettesben intéztük.)

Igazából nem is tudom mi az igazi kérdés, de vélemények jöhetnek, nyugodtan el is hordhattok akárminek... De azt is elmondhatnátok, hogy fiatalon mindenki csinál hülyeséget blabla, semmi gond. Köszi. :D

17/l



2014. jan. 2. 13:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
48%
lol lehet azért vesznétek össze ha elmondod, mert neked nem jön be ő és ezen megsértődne, hogy miért nem jó ő :D
2014. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!