Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Titeket hogyan és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket hogyan és mivel tud megfogni egy nő/lány, hogy utána beleszeressetek? Kell szex, hogy kialakuljon a szerelem bennetek vagy elég a belső érték?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 17:13
1 2
 1/14 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
nem kell szex hogy megfogjon valaki...
2014. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Én szex nélkül nem kezdek járni nővel.
2014. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég a belső érték. Egy idő után kialakul bennem valami amitől úgy érzem szükségem van rá. 21F
2014. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 SullaFelix89 ***** válasza:
A kisugárzása az ami meg tud fogni egy nőnek, úgyhogy ahhoz nem kell szex, hogy beleszeress.
2014. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerelem első látásra. a szex nem erősíti az érzéseimet. kicsit sem.
2014. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá szex.Egy idő után rájön az ember ,hogy az a bizonyos nő ,,jobb" mint a többi
2014. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Még szex előtt kedvelem meg a lányt. Az hogy beleszeretek e az idővel kialakul.
2014. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Galaxis. ***** válasza:
100%

Fontos a szex hidd el! :) és kell a szerelemhez nagyon is.

Nézzük csak: Van egy csaj kívül belül tökéletesen megfelel, de a szex nem jó és nem is működik. Akkor az tuti nem lesz hosszú életű kapcsolat, vagyis a szerelemnek hitt valami csak fellángolás aki azt írta, hogy neki nem kell szex a szerelemhez. A szerelem pedig nem fellángolásról szól hanem évekig tartó mély kapcsolatról. Vagyis kell a szex a szerelemhez!

2014. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Elcsépelten hangzik de nekem a kisugárzás a legfontosabb, vagy van benne valami ami megtetszik, vagy nincs. Nem kell ahhoz bomba nőnek lennie, ha először meglátom, sapka sál kesztyű, kabát, vagyis épp csak az arcából látok valamennyit...bőven elég, és onnantól mindegy hogy néz ki, biztosan tetszeni fog.
2014. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És ha azt mondja a férfi nekem, hogy kedvel és szimpatikus lány vagyok neki és már megtörtént az első együttlét, viszont ritkán tudunk találkozni, akkor ebből még lehet szerelem nála?
2014. jan. 2. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!