Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden pasi kiborul amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi kiborul amikor megtudja, hogy terhes a barátnője?

Figyelt kérdés

Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen a pasik terén?

Terhes vagyok már 3 hete és ez biztos.Tegnap új év alkalmával elmondtam a barátomnak de nem úgy reagált ahogy reméltem :(

Teljesen kiakadt és elkezdett szidni,hogy rosszul szedtem a fogamzásgátlót..és hogy miből fogjuk felneveli

Lehet elrontottam a szedését de a tényen nem változtat.Terhes vagyok és örülök neki.

De ő miért nem?


2014. jan. 2. 18:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
45%
Mégegy lány, aki átéli a természet csodáját (terhesség) aztán rá kell jönnie hogy nem is ismeri azt akivel felcsináltatta magát.
2014. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%
Nekem anno a férjem elmondta, hogy a világ legaljasabb dolgának tartja, ha egy nő a férfi akarata ellenére esik teherbe, mert a gyerekvállalás csak közös döntés lehet. Azt mondta, ilyen esetben vállalná a felelősséget, de egy életre megutálná a nőt amiatt, hogy egyedül döntött kettejük (hármójuk) életéről.
2014. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de én bizony nem örülnék, ha tabletta mellett teherbe esnék, mert

1. Ha nem tervezett a terhesség, akkor sokkal nehezebb megteremteni a szükséges körülményeket, és a kapcsolat sem annyira stabil, hogy elbírjon egy gyermekvállalást

2. A gyermek születése után még a tartós, stabilan megalapozott kapcsolatok is tönkre szoktak menni, a nem tervezett terhességekre pláne!

3. A fogamzásgátló mellett nagyobb az esélye, hogy valamilyen probléma merül fel a babával. (Ez a veszély egyébként is fennáll, a gyerekvállalás nem arról szól, hogy lesz egy habos-babos rózsaszín életetek... rengeteg probléma adódhat! Erre is fel vagy készülve?)

Szerintem borzasztó felelőtlenség ilyen esetben megtartani a terhességet. Nem vagyok abortuszpárti, de ha tabletta mellett esnék teherbe, gondolkodás nélkül elvetetném.

2014. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Tarnolf ***** válasza:
100%

Mit vársz, majd körülugrál, miközben nem tud az egészről és nem is terveztétek? :) Ez egy nagyon komoly dolog.


Én nagyon szeretnék majd gyereket...majd 8 év múlva körülbelül, de én is kiakadnék egy tervezetlen gyerek miatt, mivel talán nincs meg az a fizetés, ami lehetővé tenné majd, hogy ne szegénységben nevelkedjen az a gyermek.


Mert egy gyerekben mindig benne van, hogy "Jóskának van egy szupergigamega játékpisztolya, apu vegyél nekem is" Erre pedig még válaszolni sem lehet értelmesen, mert ez a szülőnek is marha kínos, a gyerek meg még, mivel kicsi, nem fogja fel, hogy miért nem veszi meg neki az apuka a játékot és csak mondja és mondja, hogy neki azért is kell.


Szóval egy gyermek hatalmas felelősség.

2014. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Én szeretném megtartani
2014. jan. 2. 19:05
 16/23 anonim ***** válasza:
Akkor is, ha a fogamzásgátló miatt esetleg fogyatékosnak születik? Fel vagy készülve erre is? Ki fogja bírni a kapcsolatotok szerinted?
2014. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Hàny évesek vagytok??

Van megfelelő körülmèny egy baba felnevelésèhez? (munka,hàz stb..) ?!

2014. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Te szeretnéd megtartani,de a párodat is megkérdezted erről?

Nem csak te leszel szülő.

2014. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Én még egyetemista vagyok.Ő már rég dolgozik és nála lakok.Ő örökölte a házat tehát az övé.
2014. jan. 2. 20:17
 20/23 anonim ***** válasza:
# 16 vagyok, és nem válaszoltál a kérdésemre! Tisztában vagy azzal, hogy ha fogamzásgátló mellett estél teherbe, akkor nagyobb a kockázata, hogy valami probléma lesz? Vagy esetleg nem is tartasz ettől, mert valójában nem szedted?
2014. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!