Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden pasi kiborul amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi kiborul amikor megtudja, hogy terhes a barátnője?

Figyelt kérdés

Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen a pasik terén?

Terhes vagyok már 3 hete és ez biztos.Tegnap új év alkalmával elmondtam a barátomnak de nem úgy reagált ahogy reméltem :(

Teljesen kiakadt és elkezdett szidni,hogy rosszul szedtem a fogamzásgátlót..és hogy miből fogjuk felneveli

Lehet elrontottam a szedését de a tényen nem változtat.Terhes vagyok és örülök neki.

De ő miért nem?


2014. jan. 2. 18:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
81%

Tehát a párodtól elvárnád, hogy tartson el benneteket, és csodálkozol, hogy nem fűlik hozzá a foga, pláne, hogy ezt előre nem is egyeztetted vele...

Ne haragudj, de ehhez nincs jogod! Jogod van úgy dönteni, hogy megtartod a babát, ha te magad is el tudod tartani, és van hol felnevelned! De így, hogy NEKI van lakása, NEKI van jövedelme, és ELVÁROD, hogy vállaljon fel gyerekkel együtt... Ez nagyon nem szép dolog!

N

2014. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok...

nincs is könnyebb,mint másokra lapozni

ő örökölte a házat,dolgozik,ez mind szép és jó,de a számlát fizetni kell,a babának a dolgokat meg kell venni,neked szükséged lesz kismamaruhákra,vitaminra

sokan úgy is megszorulnak,hogy tervezik a picit és spórolnak rá

ne csodálkozz,hogy a párod kiborult

2014. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha a párod érdekeit, vagy a babáét (mert tényleg van esély fogigátló mellett, hogy rendellenességekkel szülessen szegény), nem is nézed, akkor legalább a sajájaidat fusd át.

-az egyetemnek, ahová nem könnyű bejutni, jó időre annyi lesz.

-nagyon nagy változások lesznek testileg.

-lelkileg szintén, jobb, ha tudod, hogy ha megszülsz egy picit, akkor nincs olyan hogy fogod magad, és mész bulizni, nincs kiruccanás, vagy hosszú romantikázás a pároddal egy darabig, nincs magad elé meredés, vagy "édes magány". a pici babák rengeteg felelősséggel járnak majd.

-a párod nem szeretné megtartani, szóval a kapcsolatotok nagyon valószínű h ki fog hűlni, vagy ilyesmi :/ márpedig egy kisbabának úgy kellene felnőnie, hogy harmonikus kapcsolat van a szülei között...


Szerintem nagyon szép dolog, hogy nem szeretnéd elvetetni, sokan azonnal kapartatnák ki, mint a huzat, de azért a körülmények sem elhanyagolhatóak, és van eset, amikor nem csak a saját nézőpontunk alapján dönthetünk.. mert amúgy, ez nem is csak a te döntésed. Nyilván a te tested, és javarészt a te felelősséged, de nem csupán a te döntésed.


Bárhogy is döntesz, drukkolok neked.

2014. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!