Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszító/szokatlan ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító/szokatlan ha egy nő izmos?

Figyelt kérdés

Nem egy kétajtós szekrény méretű testépítőnőre gondolok hanem pl ilyenre:

[link]


Csak mert én heti 5x-6x edzek,jelenleg szálkásítok hogy valami hasonló-féle legyen az alakom. Elég furcsán néznek rám a suliban amikor eszem a csirkemellet zöldséggel meg iszom a fehérjeturmixot :D

19/L


2014. jan. 11. 08:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%
nekem tetszik ...én is erre hajtok, csak most az új meló miatt, örülök, ha hétvégén el tudok jutni edzésre a heti 5-6 2 óra helyett :(
2014. jan. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez még tetszik.
2014. jan. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
63%

Nem, ne hallgass senkire, ők vagy irigyek, vagy tudatlanok. Meg lehet nézni a generációdat, hogy elhagyják magukat. És csak az idióta pasiknak nem tetszik az izmos nő. Egyébként kox nélkül úgy sem leszel férfiasan izmos, értelem szerűen, a tesztoszteron szint miatt. Csak így tovább!


33 N

2014. jan. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
19%
ha nem akarod hogy a melled laposodjon, akkor fekve ne nyomj szerintem... amúgy teljesen rendben. van csak az izmos nőknek izmos pasi kell.....
2014. jan. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%

Magadnak akarj megfelelni, ha így tetszel magadnak, akkor csináld.

Nem visszataszító ha egy nő izmos! A képen látható nő is szép és vonzó....de egy igazán nőies nő számomra még vonzóbb. :) (férfi vagyok)

Szerintem a nőt a szép, kerekded formás test teszi igazán vonzóvá (számomra legalábbis). A férfinek talán jobban áll az ilyen izmos test, mint a nőnek.

2014. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj ha ad magara. A kepen levo mar tul izmos nekem. Ettol enyhebb is eleg boven.
2014. jan. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 Pretty_Fighter ***** válasza:
96%
Szerintem ne foglalkozz azzal,hogy kinek mi tetszik.Ha neked tetszik,akkor nézz ki így!:) Egyébként elképzelhetetlennek tartom,hogy ha eddig tetszettél a pasiknak,akkor hirtelen ne tetszél nekik emiatt.
2014. jan. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
66%

Szokatlan, az biztos. Manapság a nők testi értéke kimerül abban, hogy nem dagadt disznók (néha még ez sem kell). Sőt, ha totál formátlan pálcika vagy, már mehetsz is fehérneműmodellnek! Mintha nem lenne ízlés, hanem ha nőből van, az már elég. Ha szétteszi a lábát, vagy levetkőzik, akkor onnantól már jó nő. Sokszor semmiféle formák meg idomok nincsenek, csak csont és bőr, esetleg elhanyagolt, lógós zsírréteg, ami valamiért nem olyan feszes és fényes, mint a retusált agyonmutogatott képeken.


Az általános logikai színvonalat tükrözni szokta, hogy ha az izom és a nő szavak egy mondatban szerepelnek, akkor csakis eltúlzott testépítőkre szabad gondolni, mintha reális esély lenne rá, hogy akár valaha élőben lát az ember olyat, nemhogy még majd pont véletlenül olyannal jön össze, vagy olyanná válik szegény lány. Egy nő kox nélkül valóban nem tud túl izmos lenni, de még azzal is igencsak keményen meg kell érte dolgoznia.


Ilyen alakkal nem lesz problémád azzal, hogy ne találnál olyat, akinek tetszenél. Baromi nagy hiány van a piacon ebből a testből, még válogathatsz is majd. Ha mégis gond lenne, szólj xD

2014. jan. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
36%

Nekem nem tetszenek.

A legtöbb férfinek nagy vszséggel az ilyen alakú nők tetszenek legjobban:

[link]

[link]

2014. jan. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Igazándiból nem sokat pasiztam korábban,eddig 1 barátom volt 3 évig de nah,őt hagyjuk,elhízott kocka volt alkatilag,többé ilyet soha,inkább a szingliség. A jelenlegi barátommal 5 hónapja vagyunk együtt,na ő meg pont az ellentéte az előzőnek,egymagas velem és szinte ugyanolyan súlyú mint én (én 62 kg,ő 63-65 attól függően mennyire van étvágya),szálkás,vékony de izmos,sportmániás,de néha félek attól hogy túl "vastag" leszek hozzá. Ő ektomorf típus,semmitől se hízik én meg mezomorf vagyok,elég gyorsan izmosodok.


Egyébként imádom minden percét ennek az életformának,rengeteg pozitív hozadéka van és igaz nem 100%-os szigorral tartom be hanem kb. olyan 80-20%-ban de már ez is iszonyú sokat segített jópár problémámon :)

2014. jan. 11. 10:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!