Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszító/szokatlan ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító/szokatlan ha egy nő izmos?

Figyelt kérdés

Nem egy kétajtós szekrény méretű testépítőnőre gondolok hanem pl ilyenre:

[link]


Csak mert én heti 5x-6x edzek,jelenleg szálkásítok hogy valami hasonló-féle legyen az alakom. Elég furcsán néznek rám a suliban amikor eszem a csirkemellet zöldséggel meg iszom a fehérjeturmixot :D

19/L


2014. jan. 11. 08:57
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik ha egy nő ad magára, de a képen léévő azért egy picit már túl izmos nekem. Talán a kicsit kevesebb több lenne ;)
2014. jan. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Szergej55 ***** válasza:
48%
Vagy nem is, csak ehhez a szinthez nem árt, ha te is vagy valahol.
2014. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

#31 vagyok.

#32, ezt nekem írtad? nem általánosítottam, leírtam, hogy NEKEM nem tetszik az ennyire kockás has egy nőn. Én inkább a simán vékony alakot részesítem előnyben, de az se baj, ha 2-3 kg plusz van rajta. Ehhez nem tartozik hozzá hogy én izmos vagyok vagy sem férfi létemre. Az izmos pasiknak sem feltétlen ilyen barátnőjük van mint a képen, képzeld valamelyiké még duci is...

2014. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Szergej55 ***** válasza:
Nem akartalak én megsérteni, csak az általános helyzetet vázoltam, ugyanis ez olyasvalakinek jön be, aki maga is benne van a súlyok világában. Tény.
2014. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

Kinek a pap kinek a papné :D

Már maga a kérdés is egy marhaság,mert ha magadat elfogadod ilyen alakkal akkor értelmét veszti a kérdés (főleg ha a barátod is elfogad ilyennek).

Én nekem személy szerint nem jönnek be a fehérjét zabáló fitness csirkék.

Én soha nem edzettem ,mert nem volt rá szükségem és soha nem is kellett,mert paraszterőm van.

Szinte minden nap cipelem a 100 kilós rönköket egy vállon és hasogatom a 20-30 kilós rönköket.

Nekünk az egész család férfi vonala ilyen volt.

Dédnagyapámról készült egy kép amin egy malomkövet fog.

De sose értettem a bodybuilder meg anyám kínja embereket,mert ismerősömet akinek nagyobb karja van meg elvileg olyan erős elvittem az erdőbe fát cipelni és hasogatni kb. 20 perc után csíkos lett a keze és leült pihenni.

Szóval ennyit ér ha fehérjét zabáltok és gyúrtok a terembe :'D

32/F

2018. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!