Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszító/szokatlan ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító/szokatlan ha egy nő izmos?

Figyelt kérdés

Nem egy kétajtós szekrény méretű testépítőnőre gondolok hanem pl ilyenre:

[link]


Csak mert én heti 5x-6x edzek,jelenleg szálkásítok hogy valami hasonló-féle legyen az alakom. Elég furcsán néznek rám a suliban amikor eszem a csirkemellet zöldséggel meg iszom a fehérjeturmixot :D

19/L


2014. jan. 11. 08:57
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
23%

Bizony visszataszító - mondhatom ezt a széles baráti köröm nevében is.


A képen a lány nálam a "bottal se piszkálnám" kategória. Nem elég, hogy csúnyácska arca van, de tetejébe még ez a fiús test a kockahassal - áhhh...

2014. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
61%
Akiket a 9. linkelt, na ők viszont igen jó bőrök. :P
2014. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
70%

Elég vicces, ez a f..szfej mérnök pali valószínűleg mindenkit lehúzgált, meg a hozzá hasonlók. :-)

De a lényeg télleg az, hogy így tovább!

2014. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 Szergej55 ***** válasza:
Valakit szerintem megsértettem. Mindenesetre tudatom vele, hogy jobban szeretném, ha személyesen közölné velem kívánalmait, és talán álláspontjainkat is közelebb tudnánk egymáshoz hozni.
2014. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
92%
Nem is foglalkozz vele, senkit nem sértettél meg, csak van néhány szimpatikus válaszoló, akinek nem tetszik az az álláspont, hogy az izmos nő jól néz ki, ezért lepontoz mindenkit.
2014. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Szergej55 ***** válasza:
Ne izgulj miattam, alapvetően nem foglalkozom tetvekkel, de azért néha érdekel, hogy ezek miért ilyen kemények az interneten. Bár igazából tudom, de megnézném szemtől szemben az okos kis buksiját, ahol nem lepontozás meg lájkolás van.
2014. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Ja, gondoltam, hogy annyira nem hat meg. Nekem írt az egyik Úr, igen sok bókot kaptam.:-) Bár válaszolni már válaszolt.
2014. jan. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális hangnemű a válaszokat (aki meg bunkózott annak meg hasonló fogadtatást kívánok az ellenkező nemtől,csak hogy érezze milyen jó),örülök hogy azért a többség rendben találja ha kicsit többet foglalkozik egy nő a sporttal (nem csak kondizni szoktam,falat is mászok,görkorizok/jégkorizok,túrázok,jógázok,ami épp jön,inkább egy sportprogram mint mittomén étterem vagy disco).


Hozzátenném hogy sohasem lenne belőlem olyan nő mint azokon a képeken amiket linkeltek mert egyszerűen nem tudok ilyen szépen arányosan hízni és amikor 70 kg-s voltam,akkor sem volt semmi mellem viszont nagy böszme hasam-derekam volt. Ezért haragszom azokra akik piszkálnak hogy hízzak mert gőzük sincs arról hogy mi hogyan változna rajtam,csak belepofáznak.


Szép napot! :)

2014. jan. 12. 12:12
 29/35 Garfielddd válasza:
100%

Nekem nagyon tetszenek az izmos nők. Természetesen sok irigyed is lehet az életben ezért, ha ezt az életmódot választod. De ha jobban belemélyedünk, az irigy miért is lesz irigy? Akkor kb meg is adom rá a választ. Valaki hiába is edzi magád egész életen át mert olyan a genetikája... tehát "nem jó neki" Ő irigyed lehet. Valaki nem olyan lusta, elmegy a terembe és edzeget, de nem tudja betartani a 3 fő szabályt, 1 megfelelő pihenés, 2 megfelelő kajálás, 3 és a megfelelő edzés. Ő szintén irigykedhet egy izmosabb külső után, és akár rád is. A mai internetes világban bámilyen testet megnézhetünk itt a neten... és rengeteg izmos, kisportolt női ill. ffi testet láthatunk. Hát irigykedünk és lemegyünk a terembe próbálkozunk... stb stb. Tehát úgy is fogalmazhatnék, hogy a mai túlfeszített tempó az embereket belehajszolja ebbe az életmódba! Persze nincs baj, mert ez egy relatíve egészséges életmód, de sokoknak nem megy, sok egyéb más okok és problémák miatt!! Hogy milyen okok és problémák? Erre még később kitérek. Hidjétek el, itt nem csak az irigykedés az elsődleges dolog! Persze van az egészséges és rosszindulatú irigykedés. Hát erről is lehetne "papolni" de ezt az egészet én személy szerint erkölcstelenségnek tartom! Tehát erkölcstelenség! Én régóta testépítek és természetesen mindenki azért sportol, hogy vonzóbb külsőt tudjon produkálni. Miért akarunk jobb külsőt? Hogy jobban érezzük magunkat a bőrünkbe. Mikor érezzük jól magunkat a bőrünkbe? Ha bedicsérnek, ha áradoznak rólunk, ha szexinek és vonzónak találnak! -és ennél oknál fogva akár partnereinket is váltogathatjuk- Nézd meg a testépítőnöket!!! Rengeteg pasinak bejön az a külső is, de gyerekük, családjuk állandó kapcsolatuk szinte nincs! Vagy tuti elvállnak egy idő után -tisztelet a kívételnek, de eléggé rikta- és miért, mert szinte egy szex szimbólumként állnak a világ palettáján!

Tehát az internet és a média által egy "megfeszített" világban élünk, ahol sokan próbálunk megfelelni az elvárásoknak és tesznek is érte, ezáltal ők egy jobb, vonzóbb külsőt nyernek. De sokan nem tudnak megfelelni, -és itt térnék vissza a fenti okokra, problémákra- akár genetikai háttere miatt, sérülések betegségek miatt, sok munka miatt és nincs ideje odafigyelni erre az életmódra, vagy anyagilag nem áll úgy, hogy megvásárolja a sok tápkieget és a kondibérletet, de aztán még sorolhatnám... Régen nem volt ennyi izmos ember az utcákon. És miért? Mert most ezt diktálja a média! Erkölcstelen! Pedig hát én is izmos vagyok, nem kis izomtömeggel, de nekem ez a véleményem. Aztán ugye a szterodiok világába már ne is "másszak" bele, mert ez megint csak a túlfeszített tempóra, életre utal. Az élsportolóktól is megköveteli a dopping használatát! Tehát erkölcstelen az egész! De természetesen a sport nagyon jó és egészséges. Én csak azt tudom mondani, hogy mindenki amenyit csak tud mozogjon és sportoljon, kedvére megfelelően, táplálkozzon egészségesen! Csak már kezd kihegyeződni ez az izommánia. De mint mondtam én is szeretem a sportos, izmos nőket!

2014. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Szergej55 ***** válasza:
Utolsó: 99, de megkockáztatom, hogy 100% azért irigy, mert b*szik tenni saját magáért, az persze nem fér bele a világképébe, hogy más nem, mert ha én szarok bele, szarjon mindenki. Aki edz, azoknak két típusa van: az egyik azért csinálja, hogy a csajoknak tetsszen, meg a tévében ezt látta. Ezek 3 hónapnál tovább egy esetben sem bírják, mert a saját egészségük és fizikumuk nem játszik, ezek nem érdeklik őket, így beleunnak, feladják. A másik, állhatatosabb és azt mondom, értelmesebb rész pedig saját magának csinálja a kis dolgait, egy normális, fizikai munkával összehozott fizikumra akar szert tenni. Nem mondom, hogy sokan nem az elsők felfogásával állnak neki, de akinek van esze, és tényleg szereti csinálni, az változtat a gondolkodásmódján.
2014. jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!