Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszító/szokatlan ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító/szokatlan ha egy nő izmos?

Figyelt kérdés

Nem egy kétajtós szekrény méretű testépítőnőre gondolok hanem pl ilyenre:

[link]


Csak mert én heti 5x-6x edzek,jelenleg szálkásítok hogy valami hasonló-féle legyen az alakom. Elég furcsán néznek rám a suliban amikor eszem a csirkemellet zöldséggel meg iszom a fehérjeturmixot :D

19/L


2014. jan. 11. 08:57
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
53%
Szokatlan, de nem visszataszító. Semmi baj nincs azzal ha egy nő izmos, viszont nem vonzó az ha természetellenesen szálkás/sovány.
2014. jan. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
54%
Ez teljesen rendben van még.Én is hasonló alakot szeretnék.
2014. jan. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 Inverz Tűz ***** válasza:
90%

Szerintem teljesen jó ez, sőt becsülendő, amit csinálsz.

Számomra ebben az érték elsődlegesen nem ott mutatkozik meg, hogy ilyen alakod lesz, mert az csak a hozománya.


Inkább a célért való küzdelmed, a kitartásod a lényeg ebben az egészben.

Azonban a legjobb az lenne ha választanál egy középutat, amelyen az egész életedet végigviheted. Ennek pedig nem feltétlen az a célja, hogy állandóan úgy nézzél ki, mint a fenti képen, de mégis meglegyen a fittség és az egészség.

2014. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon szép.

Csak azok szerencsétlenek szólják le az ilyen nőket akik képtelenek ugyanerre.

2014. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
70%

Persze. A linkelt képen lévő nő nagyon szexi.

Ne foglalkozz azzal, ki mit mond. Te baromi jól fogsz kinézni, és nehéz súlyokat dobálsz majd könnyedén, mások meg 40 éves korukra derékfájósak/diabéteszesek lesznek, a 3.-ra se tudnak majd felmenni a lépcsőn. Szóval, egyed csak a csirkédet, amíg örömöt lelsz benne :)

2014. jan. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
43%

„Nem, ne hallgass senkire, ők vagy irigyek, vagy tudatlanok. Meg lehet nézni a generációdat, hogy elhagyják magukat. És csak az idióta pasiknak nem tetszik az izmos nő. Egyébként kox nélkül úgy sem leszel férfiasan izmos, értelem szerűen, a tesztoszteron szint miatt. Csak így tovább!”


igen, férfiként irigy vagyok egy izmos nőre, mert én is szeretnék izmos, szálkás nő lenni, micsoda éles logikád van. meg kéne tanulni elfogadni,h vkinek nem tetszik, ami neked igen, nem idiótázni, meg marhaságokat összehordani.


„Magadnak akarj megfelelni, ha így tetszel magadnak, akkor csináld.

Nem visszataszító ha egy nő izmos! A képen látható nő is szép és vonzó....de egy igazán nőies nő számomra még vonzóbb. :) (férfi vagyok)

Szerintem a nőt a szép, kerekded formás test teszi igazán vonzóvá (számomra legalábbis). A férfinek talán jobban áll az ilyen izmos test, mint a nőnek.”


te láttál már olyan nőt, aki csak magának akar megfelelni?:). ilyen nő még nem született. egy nőnek központi kérdés,h mennyire nézik meg és h mit gondolnak róla.ha lenne elég önbizalmas és nem érdekelné,h mit gondolnak róla, akkor nem írta ki volna ezt a kérdést.


„Mintha nem lenne ízlés, hanem ha nőből van, az már elég. Ha szétteszi a lábát, vagy levetkőzik, akkor onnantól már jó nő. Sokszor semmiféle formák meg idomok nincsenek, csak csont és bőr, esetleg elhanyagolt, lógós zsírréteg, ami valamiért nem olyan feszes és fényes, mint a retusált agyonmutogatott képeken.”


ennek nagyon egyszerű oka van. egy nő kinézetének nagy része átverés, míg egy férfiének nem. adott egy átlagos nő, némi súlyfelesleggel, formagatya+smink, push up melltartó, és máris szépnek van nyilvánítva. nem is szorulnak rá,h sportoljanak vagy nagyon erőlködjenek.


„Szerintem a nőt a szép, kerekded formás test teszi igazán vonzóvá (számomra legalábbis). A férfinek talán jobban áll az ilyen izmos test, mint a nőnek.”


sztem is. nekem sem tetszenek a kockahasú nők, vkinek meg igen. nekem a kicsit túlsúlyos nők tetszenek jobban,pedig én sportos vagyok.

2014. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
32%

"te láttál már olyan nőt, aki csak magának akar megfelelni?:). ilyen nő még nem született. egy nőnek központi kérdés,h mennyire nézik meg és h mit gondolnak róla."


akkor te bizony igencsak túlértékeled a farkad, az ízlésed fontosságát, és a nemet, amit képviselsz, ugyanis egyetlen egy önmagát valamire is becsülő nő nem foglalkozik azzal, hogy ki, főleg a férfiak, mit gondolnak róla.


a férfiak bizonyítottan utálják a vörös rúzst, a magassarkút, és a lógós nadrágot, a leggingset, a nők pedig imádják hordani őket. ha annyira sokat számítana a véleményed férfiként, akkor betiltanák azokat a dolgokat, amikért érdemes nőnek lenni.


ideje lenne már elfogadni, hogy a nők nagy általánosságban magasról szarnak arra, hogy nektek mi tetszik.

2014. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
94%

„akkor te bizony igencsak túlértékeled a farkad, az ízlésed fontosságát, és a nemet, amit képviselsz, ugyanis egyetlen egy önmagát valamire is becsülő nő nem foglalkozik azzal, hogy ki, főleg a férfiak, mit gondolnak róla.


a férfiak bizonyítottan utálják a vörös rúzst, a magassarkút, és a lógós nadrágot, a leggingset, a nők pedig imádják hordani őket. ha annyira sokat számítana a véleményed férfiként, akkor betiltanák azokat a dolgokat, amikért érdemes nőnek lenni.


ideje lenne már elfogadni, hogy a nők nagy általánosságban magasról szarnak arra, hogy nektek mi tetszik.”


nem csak a férfiakra céloztam, hanem konkurens nőkre is. tőlem mondogathatod azt,h a nők maguknak akarnak csak tetszeni, nem igazán érdekel. a nők nagy része a saját működésével sincs tisztában, vagy mellébeszél, úgyhogy a szavukra nem kell túl sokat adni. de aranyos volt ez a femihiszti.

2014. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
hey hey,nyugi emberek ne húzzátok fel magatokat :D
2014. jan. 11. 11:43
 20/35 Szergej55 ***** válasza:
59%
A hülyékkel ne foglalkozz, csak így tovább.
2014. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!