Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nektek mi a véleményetek az intim piercingről és mit tartotok ideális fazonnak az intim részeken?Válaszokat előre is köszönöm.Fiúk lányok egyaránt.



2014. jan. 18. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
én nem szeretem a piercingeket. intim helyen meg pláne nem
2014. jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval!
2014. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fiatalabban nekem volt és magamnak szúrtam be. De nem nagyon jött be a pasiknak sem meg utána nekem se tetszett igazán. Így már nincs. De mindenki döntse el maga.
2014. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem jön be
2014. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.És milyen intim fazon a legmegnyerőbb?
2014. jan. 18. 16:08
 6/10 anonim ***** válasza:
fiúnak vagy lánynak? Lánynak semmi, fiúnak... ízlések dolga
2014. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lányra gondoltam.És légyszíves írjátok meg,hogy fiúk vagy lányok vagytok.Köszönöm.
2014. jan. 18. 16:30
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: 27/f és a véleményem változatlan: ne legyen a lánynak semmi. Ez viszont az én személyes véleményem.
2014. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt majd az aktuális partnereddel megbeszéled, mert az ízlések különböznek. Egyébként hordjál olyan fazont amilyen neked tetszik és/vagy kényelmes. Úgysem érzi jól magát az ember máshogy.

Páromnak hiába tetszene rajtam a szőr, ha én nem tudom elviselni. :)


26/N

2014. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én speciel a piercinget sehogy se szeretem, senkin és semmin. Fazonnak én a pucér barackot szeretem a legjobban. :) 24/F
2014. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!