Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lanyrol kiderulne ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lanyrol kiderulne ez hogy reagalna a tobbseg?

Figyelt kérdés
Ha egy lanyrol nem vartan kiderul hogy reszegen egy buliban lesz*pott egy sracot (kolcsonos volt), akkor a gimis korosztalyu fiuk ezert lenezik majd vagy tetszene nekik ? Amugy a lany szep es nem ilyen tipikus r.banc alkat de megis ilyeneket csinalt titokban. Ha ez kiderulne hogy tekintenenek ra ezutan?
2014. jan. 19. 12:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
bitch
2014. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Sok ilyen lány van. Semmi extra.
2014. jan. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ennek kiderülnie ahhoz, hogy semmibe vegyenek és csak meg akarjanak dugni.
2014. jan. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Ezt akarod elterjeszteni valakiről?


Van még lejjebb?:D

2014. jan. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

nyilvánosan lenézik

titokban meg remélik,hogy őket is.............

2014. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ezek után nekem se kéne ennél többre a csaj.
2014. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Igyis ugyis rib.ncnak tartanak ez teny, de ilyen "fujj lekoplek te erkolcstelen " modon vag ilyen " ooh akkor mar engem is" szinten? Marmint szerintem ez a lany maganugye lenne foleg h mar felhagyott ezekkel de megis szeretnek az emberek pletykalni
2014. jan. 19. 12:05
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Elég meglepődnék, ha kiderülne, hogy kölcsönös volt és őt is leszopták:D
2014. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Kölcsönös volt? A végén a lányt is leszopták?
2014. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom az egyéjszakás kalandokkal, de ez azért kemény. Nincs tartása annak a lánynak, sose venném komolyan. :D
2014. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!