Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lanyrol kiderulne ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lanyrol kiderulne ez hogy reagalna a tobbseg?

Figyelt kérdés
Ha egy lanyrol nem vartan kiderul hogy reszegen egy buliban lesz*pott egy sracot (kolcsonos volt), akkor a gimis korosztalyu fiuk ezert lenezik majd vagy tetszene nekik ? Amugy a lany szep es nem ilyen tipikus r.banc alkat de megis ilyeneket csinalt titokban. Ha ez kiderulne hogy tekintenenek ra ezutan?
2014. jan. 19. 12:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Olyan szinten tetszene nekik, hogy ne lepődj meg, ha buliban bepróbálkoznak sokan ilyen dolgok reményében. Azonban komoly kapcsolatot nem akarnak majd veled kezdeményezni.. Szerintem. Bár lehet régimódi vagyok.
2014. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nálunk volt egy csaj aki így egy bizonyos helyen csinálta, másnap már a tanárok is a hely nevét ordítva köszöntek egymásnak:DDD
2014. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Kinyaltak, megujjaztak.. Nagyon vicces itt mindenki.
2014. jan. 19. 12:07
 14/26 anonim ***** válasza:
messzire elkerülném
2014. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Úgy néznék rá mint egy fertőre.
2014. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
És ezt komolyan egy buliban kellett? Legalább vitt volna haza... Én sem vetem meg az egyéjszakás kalandokat időnként, de én nem adom magam könnyen. Én nem szopok le senkit passzióból a wc-ben... Ez egyszerűen undorító. Én azokat a lányokat tartom ribinek, akik ilyen szinten megalázzák magukat és a női mivoltukat is. Ráadásul gimis kislányként csinál ilyet. Nem lepődnék meg, ha a következő buliban majd jegyet váltanak rád a fiúkák. :)
2014. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
de az ilyen az tipikus r.banc alkat :D tökéletes mintapéldánya :D
2014. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

nem kell egyből elítélni a csajt, lehet csak éppen sokat ivott és olyan kedve volt, hogy megcsinált ilyeneket, de máskor sose tenné meg, meg előtte se járt ilyen a fejében...

ugyanúgy viselkednék vele, mint eddig, természetes dolog, hogy a fiatalok kipróbálnak ilyen dolgokat, mindenki nézzen magába, miket tett fiatalon. egy megbotlás miatt senkit nem szabad elítélni, beskatulyázni... majd, ha tudatosan teszi, mindezt pénzért, onnantól lehet véleményt alkotni róla

2014. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
9%

Mi probléma van ezzel?


Inkább azok nevetségesek, akik ezen rágódnak-ítélkeznek... titokban ők is szívesen átélnének egy ilyet, különben nem lennének ekkora érdeklődéssel az esemény felé.:)

2014. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
En nem itelem el magam. Marmint volt egy iyen nagyon kicsapongo igen erkolcstelen idoazakom ( ez honapokkal ezelott tortent csak most van ra esely h kiderul), de rajottem hogy rossz es nem jo. Csak en mindennel ugy vagyok h mindent atelek ea aztan itelkezem h jo e vagy rossz es nem a taraadalom altal megszabott ertekek befolyasolnak. Es mar nagyon szeretnek eygy komoly kapcsolatot. Na jo dobalozhatok itt az alternativ vilagnezwtemmel mindwnki mashogy fog hozzam allni ha ez kiderul.. De nem biztos h ki fog.
2014. jan. 19. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!