Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lanyrol kiderulne ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lanyrol kiderulne ez hogy reagalna a tobbseg?

Figyelt kérdés
Ha egy lanyrol nem vartan kiderul hogy reszegen egy buliban lesz*pott egy sracot (kolcsonos volt), akkor a gimis korosztalyu fiuk ezert lenezik majd vagy tetszene nekik ? Amugy a lany szep es nem ilyen tipikus r.banc alkat de megis ilyeneket csinalt titokban. Ha ez kiderulne hogy tekintenenek ra ezutan?
2014. jan. 19. 12:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit kell ezt felfújni annyira, pasik is követnek el hibákat. Én is ébredtem bűn ronda csaj mellett és akkor mi van? Pár napig kellemetlen oszt jó van :D

Lesz olyan aki lenézi, de inkább csak irigységből teszik, sajnálják, hogy nem őket ápolta le a csaj. ( tehát csak a fiúk fogják lenézni) A fiatalok így élik meg, felnőtt fejjel nem akkora tragédia ez, nem feltétlenül lesz ribi az ilyen lányból.

2014. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ebből is látszik, hogy jól lepontozták a válaszom. Most duzzognak.:D Ezt is tessék, attól jobb lesz.


Nincs olyan, hogy r.banc alkat... A r.banc szó prostituáltat jelent, aki pénzügyi ellentételezés fejében létesít szexuális kapcsolatot a megrendelővel. Mások szexuális szokásain csámcsogni, és minősíteni értelmetlen. Még a kérdéslepontozás is hasznosabb ennél.:D

2014. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom h felnott fejjel az ilyenre legyint az ember h fiatal volt. En is tapasztalatnak fogom fel es mint mar irtam lezartam ezt es mszeretnek komoly kapcsolatot.
2014. jan. 19. 12:47
 24/26 A kérdező kommentje:
Nem en pontoztalak le.
2014. jan. 19. 12:47
 25/26 anonim ***** válasza:
és elment a srác a szádba? am az miért van, hogy én még nem tudtam szopástól elélvezni?
2014. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szóval Te voltál az, kedves kérdező???? :)
2014. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!