Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Riba*nc vagyok! Hogyan változh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Riba*nc vagyok! Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és minden fiúval akinek bejövök elkezdek flörtölni, egyszerűen nem bírok magammal..még ha van barátom sajnos akkor is
2014. jan. 19. 12:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A prostikat, akik pénzt kérnek és az ilyen lotyókat is szokás riban cnak nevezni.
2014. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Magánvéleményem, tehát nem kéne lepontozni:


Ribi - sok "kaland", még a barátja mellet is, pusztán mert élvezi, illetve nem tud, nem akar nemet mondani. Nem nagy igényű, sok kan megtetszik neki és ha rápattannak nem hagyja ki a kínálkozó lehetőséget. Tipikus duma, a nekem nem volt annyira jó, de annyira izgató, hogy a fiú élvezte :D


K..rva - Pusztán anyagi haszon miatt létesít szexuális kapcsolatot, neki ez a munkája. Csak az aktus végét várja, teljesen máshol jár, színleli, hogy élvezi a helyzetet.


Személy szerint a bevállalós lányokat "tisztelem", mert a ribikkel ellentétben legalább nem hazudoznak. Megmondják, hogy szeretik a fütyit és gondolj amit akarsz, ergo nem bántanak folyamatosan a hazudozásaikkal.

2014. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!