Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elbizonytalanodtam!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elbizonytalanodtam!?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem volt még barátom csak sok fiúval találkozgattam. Mindegyik olyan egyhangú volt de a napokban találkoztam egy sráccal(netről ismertem meg) és tök más volt nagyon kedves és aranyos.

Nagyon szimpik voltunk egymásnak, de ő neki otthon olyan a helyzete h érzelmileg egy "roncs" meg a régi szakításai és mondta hogy ő érzelmileg eléggé érzékeny.. nyilv. én sem szeretem ha megbántanak, de nem tudom.. mi van ha nem fogom érezni azt amit kell és megmondom neki hogy hagyjuk abba?

Mert ő akar többet is és eddig én is de elbizonytalanodtam..

szerintetek? :/

18L


2014. jan. 20. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd Őt, és ismerj meg engem. Biztos vagyok benne, hogy nem bánnád meg. :-P 18/F
2014. jan. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem adj egy esélyt a dolognak, ki tudja...valószínű, hogy nem együtt fogjátok leélni az életeteket, de még jó is kisülhet belőle.A lényeg, hogy kis lépésekkel :) 27N
2014. jan. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
randizgass vele
2014. jan. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!