Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves lány vagyok és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány vagyok és egy kicsit már kikészít a családom. Folyton azt hallgatom, hogy mikor lesz pasim? Meg, hogy nekem ez nem rossz? Erre meg mit válaszol az ember kínjában? Nem tudom. Nem, nem rossz.

Figyelt kérdés

Nem járok bulikba, nem vonz és nem is szórakoztat az a tömeg nyomor. Még csak egy komoly kapcsolatom volt, de annál is a fiú szinte megfojtott a percenkénti ellenőrizgetéseivel, még válaszolni se tudtam, de jött a következő sms.

Hol és hogyan szerezzek egy normális pasit? Tudom, röhejes, hogy a gyakorin írok ki ilyet, de már belefáradtam.


2014. jan. 24. 21:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

közlöd a családoddal hogy neked ez így tökéletes


"mért hozzak haza egy taplót hogy boldogok legyetek?"

valahogy így


jaj majd kapsz mindjárt 1287 privit

(nyugi én is írok)

25F

2014. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha itt gyakorin elkezdenél velünk ismerkedni, tuti azt kívánnád, inkább hallgattad volna a hasonló kérdéseket még 20 évig. :D
2014. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen kérdés ennyire felkapott. Más kérdéseimre várnom kell minimum 1 órát, hogy választ kapjak :)
2014. jan. 24. 22:09
 14/19 anonim ***** válasza:

Millió hely van ahol lehet még ismerkedni.

Tánciskola,sport,kocsma..

2014. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
19 éves lány vagyok, ne aggódj, nem csak te vagy ilyen helyzetben! Ugyanez a helyzet nálam is, folyton szívják a vérem, de én ilyenkor azt mondom, köszönöm el vagyok egyedül is. Jó néha nekem is hiányzik, hogy odabújjak valakihez stb. de ez el is múlik. Persze vannak akik próbálkoznak, de egyikben sincs olyan tulajdonság, ami megfogna. Nem tudom miért fura, ha valaki egyedül is jól érzi magát.. :) Normális pasit én sem találok, néhányan azt mondják túl nagyok az igényeim, pedig egyáltalán nem. Nem tudom.. ne foglalkozz velük! :) Én is ezt teszem. Majd csak jön egyszer valaki.
2014. jan. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Esetleg itt? Merre laksz? :)
2014. jan. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
az a legrosszabb ha unoka tesóm elkezdi csókolni a barátnőjét és hirtelen megállnak miattam, és szomorúan rám néznek és azt mondják h milyen rossz most nekem... Szerinted? :D Ez azért már kicsit túlzás
2014. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

6#-os válaszoló, neked aztán van bőr a pofádon!

3,5 éve van barátnőd, annyira félsz anyuciéktól hogy fogalmuk sincs semmiről, de osztod itt az észt és hazudozol név és arc nélkül! Nagyszerű jellem, maximálisan beilleszkedtél az itteni primitív közösségbe!

2014. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ha vki megkérdezi, mind1 h milyen nemű, csodálkozva kérdezzél vissza, miért fel akarsz tán szedni??? ha kicsit még nagyképűre szeretnéd venni odamondod h háát nem csodálkoznék rajta :)
2014. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!