Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szívesen levelezgetnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszúhajú kérdése:

Szívesen levelezgetnék olyan valakivel, aki leszbikusként családos, heteroszexuális nővel össze tudott jönni komoly szerelmi kapcsolatba. Sorstársak?

Figyelt kérdés
Ebben a helyzetben vagyok. És olyanok véleményére tanácsára számítok, akik igazi kapcsolatot alakítottak ki egy ilyen helyzetben, nemcsak szexet. Privit is várok... Szkeptikusok véleményére most nem adok, bocsi, csak valódi tapasztalatokra.

2014. febr. 1. 02:52
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
57%

Képzeld van aki későn veszi észre, vagy később lesznek hajlamai.


Kérdező, szerintem hagyd figyelmen kívül a válaszait...

2014. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
11 - köszi! ari vagy
2014. febr. 1. 12:02
 13/43 anonim ***** válasza:
A Kedvesem, akivel öt éve vagyunk együtt...Ő tudna mesélni a te oldaladról. Megkérdezem van-e kedve veled erről a témáról levelezni. Ha igen, akkor küldök privát üzenetet az e-mail címével.
2014. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
13! ez szupi!!!!! köszi!
2014. febr. 1. 12:49
 15/43 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :-) (13.)
2014. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
82%
nem sokan tolerálják azt, hogy a feleségük csak úgy más nőkkel járogat össze..:D szerintem ne egy családost nőt próbálj felszedni. ne tedd tönkre az életét, amit már felépített és valószínű jól is érzi magát benne. ha meg nem viszonozza, akkor meg te koppansz. mindegy, ez csak az én véleményem, nem muszáj figyelembe venni. mindenesetre sok sikert, de ésszel:DD
2014. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Igen nekem is elég furcsa ez főleg mivel ezt már kiírtad egyszer...sejtettem hogy nem fog változni semmi mert ilyen szerintem csak a filmekben van.Az ok ha már elvált vagy különél a férjétől de így hogy elvileg együtt van a család...meg most mi is az igazi kapcsolat?Én szinte egy felvállalt leszbikus kapcsolatról sem tudok és gondolom az igazi alatt nem a bújkálást érted.Az lehet hogy te szabadabb gondolkodású vagy de egy idősebb nő aki mögött már van egy család máshogy gondolkodik.Szerintem kevés az esély...most ki lehet írni még ezt a kérdést párszor de elenyésző számú jelentkezőt találsz majd hogy igen nekik sikerült és ezzel mi változik?Minden ember kapcsolat egy külön történet...
2014. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

16: évek óta szeretem, sajna nem csak úgy kiszúrtam magamnak, nem akarom tönkretenni, ezért kussolok tapintatosan évek óta. de mivel tudom hogy nem vagyok neki közömbös, ezért kéne a tanács. ha közömbös lennék számára, nem számítana semmi tanács, senki részéről, úgy is halott ügy lenne. persze jó lenne úgy intézni, hogy senki ne sérüljön, nem akarok másnak rosszat (magamnak se) :( köszi a hozzászólást!



17: igen kiírtam már hasonló kérdést, de az nem jól sült el, mert senki nem adott tanácsot, mindenki csak abba kötött bele, hogy szeret-e engem, honnan tudom, ki mondta, mikor mondta... szóval kénytelen voltam kiírni, hogy tényleg választ kapjak. sajna itt is kezdődött rögtön a belekötést, hogy kit nevezünk heteronak meg stb. egyébként az igazi kapcsolat alatt tényleg bujkálást értettem. Az "igazi" szóval arra céloztam hogy nem csak szex, nehogy olyan kommenteket kapjak, hogy igyatok sokat este, utána könnyebb ágyba bújni vele. sajna egyáltalán nem vagyok szabad gondolkodású, ezért is lapítok kussolva a fűben már évek óta, nehogy galibát okozzak, annak ellenére, hogy látom hogy nem vagyok közömbös. úgy akarom intézni, hogy ne váljon el miattam. csak akkor írnám ki még egyszer, ha megint nem kapnék választ, de most úgy látom, a 13-as személyében talán végre sikerül hiteles forrásból tanácsokat kapni. az igaz, hogy minden ember élete, története más, de azért mégis tudunk egymásnak tanácsokat, ötleteket adni, segíteni, különben ez a fórum sem létezne.

2014. febr. 2. 18:48
 19/43 anonim ***** válasza:
de egyébként történt köztetek valami konkrét dolog? mert ha nem, szerintem lassan kiverhetnéd a fejedből. nem érdemes éveket pocsékolni arra, ami nem viszonzott.:/ ha nem is vagy közömbös neki, de simán lehet hogy olyan konzervatív gondolkodású, hogy ha még akarná sem menne bele a dologba. én a helyedben elengedném a dolgot, akármilyen nehéz is, mert amíg folyamatosan rá koncentrálsz addig nem veszed észre azokat az embereket, akik szintén "értékesek" úgymond. na remélem érted mire akartam ezzel célozni.
2014. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Na igen egyet kell értsek az utolsó hsz-el hiába érzed azt hogy nem vagy közömbös hogyha egyszer nem lép semmi konkrétat az ügyben...Már évek óta ez megy a tapogatózás nekem is úgy tűnik mintha erőltetnéd a dolgot.Nyíltan nem tudnál beszélgetni vele?Te tudod milyen kapcsolatban vagytok ha lehet ezt tedd meg mond el neki mit érzel.Szerintem se pazarolj el további éveket az életedből mert később nagyon megfogod bánni.Lehet valahol mélyen van benne egy ilyen kapcsolatra való vágy de már nem mer kockáztatni és úgy van vele hogy már nem 20 éves...ha jól emlékszem te írtad annó hogy 20as éveidben jársz igaz már közelebb a 30hoz de még ez is fiatal ha úgy vesszük.Továbblépés jobb lenne lehet nem érzed hogy képes vagy rá de csak azért mert folyamatosan ezen kattogsz...de te döntessz azért írd meg hogy alakult ha alakul valahogy ez a történet.
2014. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!